Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek/kiknek szurkoltok a...

Kinek/kiknek szurkoltok a Dal-ban?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
A Leander Rising-nak szurkoltam, de már sajnos tárgytalan.
2015. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem Szabó Ádámnak elég színvonalas.
2015. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Az áramszünetnek.
2015. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Violetta 02 válasza:
19%
Én Boginak és Timinek.
2015. febr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
3-as, ezzel sajnos egyet értek. A mostani évad nagyon gyenge, mindenki nagyon arra törekszik hogy úúú de szuper, kiváló, nagyívű, csodás dalt kell írni, ahelyett hogy csak simán írnának egy jó dalt. Nem kell így szenvedni. Szóval maradok én is az áramszünetnél :D
2015. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én Gájer Bálintnak,remélem élőben is jó lesz!:)
2015. febr. 7. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:

A leander risingnak de ez tárgytalan... sajnos..bár a szöveg itt is lehetett volna jobb

#3 ott a pont :) volt egy két dal, aminél én magam jobbat írok

+alig vannak dalok, aminek van mondanivalója...Bálinté, Ádámé, és Bogi mosnjuk nem rossz, de szerintem jobb ha a többiről nem mondok semmit

2015. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lululuca válasza:
Semmi értelme szavazni csak a pénzed fogy.. A mostani versenyzők sajnos azt az igazi gyenge magyar színvonalat képviselik. Unalmasak a dalok nem jön át egyik sem nem fog meg egyeltalán a szereplők jelleme..Mondhatni hogy az idei euróvíziós dalfeszten nem leszünk elsők.Én mára már csak bizniszt látok a dologban
2015. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!