Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az AVP filmekben, ti "kiknek"...

Az AVP filmekben, ti "kiknek" melyik fajnak szurkoltok? (Alien versus Predator) És miért?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A film rendezője és producerei ellen.
2014. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első teljesen jól mondja.

Amúgy Alien rajongó vagyok.

2014. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából egyik sem volt túl szimpatikus. A predátorok szórakozásból gyilkolásznak, mint a legtöbb ember. Teljesen őrültek.

A xenomorphok meg bár ösztönlények és a fajfenntartás vezérli őket, kicsit sem érzek velük együtt. De egy zebra sem sajnálja meg az oroszlánt, ha sikerül jól szétzúznia a koponyáját a patáival.


Szóval...ott dögöljön meg mindegyik.

2014. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az alienek durvábban ölnek, szóval inkább a Predatornak!:D
2014. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Prediknek :)
2014. jan. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a predatoroknak, mert ugye az avp filmekben az ember csak szívhat, de melyik a jobb, ha egy csomó savasvérű szuperűrgyilkológép, ami a föld összes szélsőséges helyzetét túléli és elszeporodik, vagy idejön pár szintén űrből származó lény akik kinyírják az előbb említett fajt, és még szót is lehet velük érteni, ha nagyon muszáj, meg amúgy nekem a predik nagyon szimpatikusak (nem tudom miért)
2014. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az Alien-ek durvában ölnek milyen világba áltek a ragadozó leveszi a fejed és ott hagy meg élve megnyúz és kiakaszt karácsonyfa dísznek az alien az a királynőt szolgálja azt csinálja amit a királynő mond míg a ragadozó sportból leöl mindent ami mozog
2015. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!