Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri meg a...

Szerintetek ki nyeri meg a Való Világ 7-et?

Figyelt kérdés

Szerintem ez lesz a top 3:

1. Edina

2. Robin

3. Dennis



2015. febr. 2. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Fanni vagy Dennis fogja nyerni, mert undorítóak és gátlástalanok, mint Aurélió volt, erre van igény sajnos.


Igazából egy darab szimpatikus ember nincs benn. Edina vagy Laci nyerhetne, ők legalább próbálkoznak csinálni a játékot és nemcsak a nemi szervüket fogdossák mint Dennis.


Robin egy napraforgó, sunyi.

2015. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Edina kizárt, rengetegen csalódtak benne.... Tök mindegy ki nyeri most már, mindegyik agyatlan. Azért azt remélem, hogy nem Dóri, vagy Robin, mert mindketten tuják. Bár az sem érdekelne igazán, ha valamelyikük lenne a befutó.
2015. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Robin mert a többi undorító. Edina sztem a 2. lesz. 3. denniske
2015. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez egy megrendezett játék... Olyan szemmel nézd, hogy kinek van nagyobb esélye a médiában...

Pl ott volt Dani.. nekem ő volt a kedvencem, de már az elején tudtam, hogy nem ő nyeri meg mert vissza kell mennie az egyetemre.. és láss csodát így is lett... ahogy elkezdődött a második félév az egyetemen, Dani ment is vissza. (Ugyan így volt az előző szériába is egy egyetemistával.)

Úgyhogy az rtl-már pontos választ tudna adni a kérdésedre elhiheted :)

2015. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor volt esze, és visszament :) Újraéleszti az agysejtjeit :D
2015. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha rákeresel a "gugliban" a legtöbb szereplő nem egyszerű, hétköznapi ember mint Te, hanem már szerepeltek vagy x-faktorban, vagy fókuszban, gyanú árnyékában azt hiszem ketten is... szóval egyszerű a dolog: ismerő, médiában megfordult arcoknak felajánlják a megírt szerepeket és kész... hogy kit írtak meg győztesnek az szakmai titok...


Azt nem állítom, hogy az első 4 szériában is így volt, de az 5. és 6.ban már hasonlóan korábban látott személyek voltak, illetve ott volt Lilu unokatesója, a főszerkesztőnek avgy kinek a közvetlen szomszédja a srác...stb.

2015. febr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én tudom... Lehet, hogy most egy jósnak fogok tűnni, de Robin nyeri meg, ez 100%...
2015. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!