Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok a mai TV2-n lévő...

Mit szóltok a mai TV2-n lévő telefonálós műsorhoz? (kvízió)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel végignéztük, nem titkolom, mi is kedvet kaptunk a végén, amikor a futószalagon már ki tudja mennyi pénz összegyűlt abban a dobozban.

De csak az időt húzták, egyik reklám a másik után, állításuk szerint senki nem találta el a megfelelő pillanatot.Érdekes azelőtt pedig már 4 embert bekapcsoltak, mindenki jól válaszolt.

Erre a műsor utolsó pillanatában betelefonál egy állítólagos kecskeméti nő, aki "véletlenül" Budapest-et mond, amiben persze nincs is még 2 "A" betű sem.

Na ez most hogyan van?Ennyire hülyék az emberek?Nyert itt már valaki egyáltalán?

Nagyon úgy tűnik számomra, hogy az utolsó telefonáló megrendezett volt..........

M.O. 2010.........


2010. febr. 10. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer, kb 4 éve nagymamám betelefonált abba a kvízműsorba, ami az RTL-en szokott lenni. Valami telefonszám címe van. Na mindegy, nem kapscolták be, az ÖSSZES pénzt levette a telefonjáról, 2000 és úgy ment be gyorsan a szolgáltatókhoz vagy tudom hova hogy állítsák le. Meg ugye 300ft+áfa körül volt a telefonálási díj, az 2ezer forint lenne? Nem hiszem
2010. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg egyszer a bátyám is az RTLklubosba telefonált be, és őt is szétkapcsolták. A pénz nem vette le, de avonalat szétnyomták, Benn volt, és félbeszakadt. Rohadt igazságtalanok, és Én is kételkedek néha 1-2 dologban, hogy hogyan is van ez.
2010. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, hogy az adásidő fele után nem kapcsolnak senkit, és csak a végén, és ez minden adásban így van. Nekem kezd elegem lenni ezekből a telefonálgatós műsorokból. Csak az idősek, meg a fiatalok telefonálnak be, mert nem veszik észre a hátteret. A tévében mondják, hogy ne rakjuk le ha bekerültünk, pedig ők szakítják meg a hívást. A nyereményt meg később kapjuk meg, mint a telefonszámlát. Egy szóval, selejt!
2010. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont ezen agyaltam ma h nyert itt már valaki? Annyira irritáló mikor odakapcsolok és folyamatosan mondják h "jaj nem igaz h senki nem tudja a helyes megoldást" stb.. És olyankor már bennem van az ideg h betelefonálok és benyögöm azt a k*rva megfejtést, de tudom h ez csak színjáték és nem teszem! De sztem ők pont erre játszanak, hiszen a hiszékenyebb emberek telefonálnak h "nah most már biztos bekerülök ha eddig nem volt senki". Engem irritál.
2010. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen én már nyertem a tv2-n, 500ezret másfél éve, tesóm meg előtte fél évvel az rtl-en 200ezret.De ezek csak véletlenek.Szerintem az rtl-en nagyobb az esély, mert ott a végén van visszaszámlálás, a 2esen meg 15ször is telefonálhatsz és semmi.(mondjuk nekem 4hívásba került csak)
2010. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ritka szerencsés vagy.

De legalább van pozitív példa.

Amúgy a mai Budapest-es megfejtésen még mindig nem tettem túl magam.

Ekkora hülyét......

2010. febr. 10. 23:28
 7/9 anonim ***** válasza:
aztem az ATV a legrosszabb-.egyértelmű a megoldás és mégis rossznak mondják.O
2010. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*sztem
2010. febr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Unokatesóméh nagymamája nyert kb. 1,5 éve az m1-en vmi betelefonálós műsorba 800ezret!A durva,h közel 3 hónapot kellett várnia,és mivel levonnak belőle vmi adót,ezért csak 600at kapott kézbe...


Amúgy szerintem is kész becsapás ez az egész...Nagyon ritka az,amikor valaki tényleg nyer...

2010. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!