Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is jobb volt...

Szerintetek is jobb volt régen a Disney csatorna?

Figyelt kérdés
Amikor még ment a Sonny, Hannah Montana stb...
2015. febr. 15. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem nagyon néztem. Nekem 12-13- ban volt ez a korszakom, de akkor elég jók voltak. most meg van ez a viola, vagy ki ez nagyon leviszi a színvonalat
2015. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mérföldekkel jobb volt! Bár már kinőttem ebből, mostanság ha rákapcsolok, elborzadok mik mennek ott... Már a Hannah Montana végén is voltak furcsa dolgok, de még az elején jó mesék/sorozatok mentek...
2015. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valaki meg abban az időben mondta azt, hogy sokkal jobb volt Jetixként...


A Disney csatorna a 10 és 16 év közötti korosztálynak sugároz műsorokat. Ahogy kinősz ebből a korosztályból egyre kevésbé fog tetszeni.

2015. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Kilóméterekkel jobb volt! Most ilyen hét t meg ilyen rajzfilmek mennek, amik szerintem elég hülyeség. Meg a többi is! A Jetixet KÉREM VISSZA! Azt még élveztem is! (Sonic
2015. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb volt.Régebben ment az Indul a risza,Sok sikert Charlie,Sony,Benne vagyok a bandában stb.

És most?Violetta,Harcra fel,Nem én voltam...Hülyeség az egész.

2015. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb volt, meg az a sok ismétlés már fárasztó
2015. febr. 15. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a Sok sikert, Charlie!-t meg a Varázslók a Waverly helyből sorozatot nagyon szerettem. A most futó sorozatok között viszont nincs semmi olyan ami tetszene. Persze lehet azért, mert már kinőttem ezekből, de például a Varázslók a Waverly helyből-t hétvégente ha sikerült elkapni néztem az M2-n, és az ugyanúgy tetszett, mint régen. :D
2015. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szvsz a Disney akkor volt a legjobb, mikor FOX KIDS volt, azóta csak süllyed a színvonal folyamatosan. Szerintem.
2015. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Most már gagyi műsorok vannak a viccesek helyett.
2015. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor elindult a csatorna, én főleg azért szerettem, mert a Tündéri keresztszülőkből voltak részek rajta (ráadásul a jó kis régi epizódok, nem azok az unalmas és idegesítő új epizódok, amelyeket a Nickelodeon vetít). A régi DC-n volt még Phineas és Ferb meg Kim Possible is, ami szintén plusz pont. Később lett sz@r a csatorna, amikor a sok liveaction szemét elkezdte elözönleni a programot. A rajzfilmek sem voltak már jók (a Gravity Falls-ot kivéve). A Jetix és a Fox Kids volt a legjobb.
2017. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!