Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri a VV7-et?...

Szerintetek ki nyeri a VV7-et? Holnap este finálé!

Figyelt kérdés
Dennis, Robin, vagy Dóri?

#finálé #RTL 2 #vv dóri #VVDennis #VVRobin
2015. febr. 28. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Na végre vége ennek a szarnak? Remélem a Stohl Buci nyeri vagy is ő már nem hanem az a Bence gyerek. :D
2015. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha sz.rnak tartod akkor minek kommenteled? Nem kötelező nézned. De nyugi lesz VV8 is!
2015. febr. 28. 23:01
 3/10 anonim válasza:
100%
Egyik se érdemli meg. Dóri unalmas szilikonos picha,aki mindig arra hajlott amerre az erőt érezte. Robin egy tuja. Dennis meg.. Nem tud összerakni egy értelmes mondatot,annyit nem tud 5x5 mennyi. Csúnyán beszél, gusztustalan ember. Egész nap a farkát verte,meg markolászta. Undorító retardált féreg.
2015. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Részemről Dennis... :)
2015. márc. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki esett ismét a kedvencem. Először Dani, aztán Edina és végül Laci. Most már nem szurkolok senkinek. Robin szépen lépítette magát az utolsó 2 hétben. Nekem ő lett a legellenszenvesebb. Amennyire utáltam Dennist, annyira lett semleges. Rá sem szavazok. Dóri nem járult hozáz a műsorhoz, de néha tudtam a grimaszain nevetni, úgyhogy ezek közül Dórira teszem a voksom, aki egyébként szerintem kiesik az első körben. A kettes fiú párbajnál nem szavazok senkire, mert egyik se érdemli meg, hogy nyerjen.
2015. márc. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én meg hiába nyomkodom, nem engedi a rendszer :D

Szerintem Robin még a legnormálisabb, de benne nagyot csalódtam, amikor a dupla jelét odaadta annak a szőke pichának (ezt most tanultam) :D Ezzel szemben Dennis, akit utáltam, legalább gerincesen küzdött, ezért rá voksolok. Bár a gatyaturkesz, meg a sok sex nekem is sok volt.

2015. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dennis
2015. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És Robin éljen:)
2015. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy tuja nyert. Aki semmit nem csinált nagyon.
2015. márc. 1. 22:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, végre nem egy proli védőszent nyert, aki egész nap maszturbál. Kívánom kérdező, hogy egyszer a te ablakod alatt verje ki Dennisz.
2015. márc. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!