Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek miért mindig...

Szerintetek miért mindig férfi nyeri a Való Világot?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Mert a férfiak tesznek érte a legtöbbet.
2015. márc. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Mert ezek szerint rájuk szavaznak a legtöbben.
2015. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom mert többségben nők nézik és azok is szavaznak...
2015. márc. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Férfiak tesznek többet?

Fanni volt a legszórakoztatóbb.

De jobb, hogy Robin nyerte meg.


Haverom szerint azért, mert a magyar társadalomnak az a rétege amelyik szavaz, tipikusan hímsoviniszta felfogású, még a tinilányok is.

Tehát pl. jobban elfogadott egy farkát mutogató, sunyi Dennisz féle férfi, mint mondjuk egy Dóri féle jószívű hm...hoszteszlány (nem akartam leírni az eredeti foglalkozását).

2015. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfitársaim nevében kénytelen vagyok kikérni magamnak a "férfi"-elnevezést ezekkel a semmirekellő, selejtes biológiai véglényekkel kapcsolatban, akik ezekben a műsorokban szerepelnek.
2015. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Férfiak tesznek többet?"


Az 1.válaszoló vagyok. Igen. Ha az elmúlt hét szériát megnézed, akkor láthatod, hogy a női karakterek annyiban, hogy jól néztek ki, alapból ki is merültek. VV4 Anikó, VV1 Nóri, VV5 Kinga, VV5 Seherezádé stb... nagyon jó csajok voltak. De egyéniségük nem igazán volt, átlagos karakterek voltak, olyanok, akikkel az utcán is lehet találkozni. Kevés volt közük az igazán érdekes női karakter, mindössze VV4 Évát tudnám kiemelni, aztán talán még VV1 Györgyit, mert ő vezette a BeleValó-t is, a 2. szária elején. Meg most ebből a szériából VV7 Fannika fogja valamire vinni, mert ő kiemelkedő karakter, azon kívül, hogy jól néz ki, érdekes, színes személyiség. (bár nem néztem rendszeresen a műsort, amennyit láttam belőle, abból mondom ezt).


Férfi karakterkből azonban sokkal színesebb egyéniségek voltak az elmúlt 7 széria során. Gondolok itt olyan emberekre, mint VV1 Majka, VV1 Oki, VV2 Elvis, VV3 Leo, VV4 Alekosz, VV2 Laci stb... Bár ezek közül Majka vitte a legtöbbre, de a többiek is nagyon jók voltak, például Leo nekem egyenesen a példaképem volt. Majka után talán még ő vitte sokra.


Egyedül a VV4 volt olyan, ami mindkét nemből tudott adni egy-egy érdekes egyéniséget, Alekoszt és Évát. De ez a VV7 szerintem arról szólt hogy az előző évadok nagy erkölcstelenségei után végre egy pozitív karakter nyerje a játékot, Robin pont ilyen volt.

2015. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Majdnem hogy szóról, szóra ezt akartam írni én is! Nekem a legnagyobb kedvencem Leo volt, de akiket írtál valóban ők voltak az igazi jó játékosok. VV2 Laci is fantasztikus volt, meg ahogy kiabálta mindig hogy "imádom ezt a játékot!" Nagyon nagy taktikus volt VV3 Leóval együtt. :D
2015. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
... és szerintem még az is hozzájárul, hogy a lányok imádnak fiúkért rajongani, legyen az akár együttes, akár egyedüli ffi. Ezt az imádatukat szavazattal is kifejezik. Mindig a tinik rajongásától hangos a terem. - Én még nem láttam fiú, férficsoportot őrjöngeni. Nem mernek? Nem is szavaznak? - tehát ez is lehet az oka, hogy mindig ffi nyer.
2015. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!