Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Animések! Veletek történt már...

Animések! Veletek történt már hasonló? Mit tegyek? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Na az a történet:Bemegyek a tesómhoz ép a The Walking Dead-det nézi én meg szóba hozom mint mindig az animéket(nem különösebben érdekli őt) és mondom hogy van egy csomó jó horror anime lehet még érzelemdúsabb és jobbak is vannak.Erre a válasz az hogy(tulajdonképpen nincs semmi baja az animékkel és mangákkal)neki nem az a baja hogy hogy az az anime "anime".Szóval hogy "Csak" rajzolva van.Hogy az a vér vagy belek vagy mik CSAK rajzolva vannak.De amúgy a filmeknél mi van!?Mert az a vér is oda van festve meg animálva meg azok a hullák és jelmezek is kellékek.

2015. márc. 16. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kellékek, tehát nem rajzolt dolgok. Miért kéne ezzel bármit is tenni? Mi is a kínod most pontosan?
2015. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert vannak, akik élő színészeket, valódi kellékeket és valódinak tűnő vért akarnak látni, és nem tudnak úgy igazán elmélyülni egy rajzolt, minden tekintetben mesterséges és stilizált kinézetű világban. Élőszereplős művekbe könnyebb "beleélni" magunk, mert olyannak látszanak, mint a valódi világ, vagy legalábbis olyannak próbálnak látszani. Van, aki az animációs művekkel nehezebben boldogul, nem tudja úgy beleélni magát, mert szinte semmi sem látszik vagy érződik valósnak.
2015. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a problémád. Ne akard ráerőltetni az animét.
2015. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
van ez így
2015. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én értem mit mondasz:D Köcsögség tőle, hogy ezt mondta, mert ez olyan mint ha leszólná az animéket. Nagy animések számára ez sértő, mint amikor azt mondják hogy az anime mese.. De ne vedd magadra, nem tudja mi a jó ;)
2015. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Őszíntén megmondva nem nagyon tudsz vele mit kezdeni mert nem szereti.Ebbe bele kell törödni.Én tudom mert ugyan ebbe a cipőben evezek.Csak nállunk az egyik tesom utálja a másik meg ugyan így áll hozz.Szóval tapasztalatból tudom,hogy ebbe bele kell törödni.Ha érdekelni fogja(ha fogja) Akkor majd megnézi de addig úg sem.
2015. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen vannak olyan emberek, akiknek nem tetszik az animéknek a grafikája. Én animés vagyok, néha nem értem, hogy miért ilyen előítéletesek az emberek az animével, csak azért mert rajzolva van. Van egy ismerősöm, aki utálja az animéket, ő szereti a vígjátékokat. Nem egyszer volt, hogy egy-egy vicces animéből elmondtam neki az egyik poént, ott nevetett, aztán megkérdezte ez miben van benne, már rögtön nem érdekelte, amikor mondtam neki, hogy ez egy anime.
2015. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az anyukám egyszerűen nem bírja elviselni a rajzfilmeket, főleg nem az animék ábrázolásmódját. Ettől függetlenül nem tiltotta meg soha, hogy ilyeneket nézzek és nem is zavarja, hogy ezt teszem. Tiszteletben tartja a hobbimat, ahogy én is azt, hogy ő nem szereti ezeket. Egyszer próbáltam meg vele egyet megnézetni, de két perc után kinyomta az egészet, pedig a sztori, amit elmeséltem neki, azt nagyon bejött neki.

Összefoglalva ez van, el kell fogadni, és az ilyen emberekkel egyszerűen nem animékről meg mangákról kell beszélni és semmiképp sem szabad rájuk erőltetni, ahogy azt te teszed.

2015. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy csomó ember annyira az animék ellen van, és olyan hülye okok miatt, de nem kell rájuk eröltetni :) Saját öcsém magától keveredett a One Piece-be bele XD meg majd az Aot-ba is. Pedig ő ilyen volt. Én egyiket se nézem az a vicc :D
2015. jún. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!