Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Animések! Tudnátok nekem...

Animések! Tudnátok nekem ajánlani könnyed, romantikus shoujo animéket, amelyek hasonlóak a következőkhöz? (Tudom hogy számos ehhez hasonló kérdés van, de mégsem sikerült még semmi jó animé-t találnom, amit szivesen megnéznék. )

Figyelt kérdés

Az alábbi animéket láttam már:Kaichou wa maid sama,Special A,Sukitte ii Na yo,Kamisama Hajimemashita(nagyon szerettem),InuxBoku ss,Ouran High School Host Club,Yamato Nadeshiko Shichi Henge,Lovely Complex,Itazura Na Kiss,Tonari no Kaibutsu Kun,Vampire Knight,Hiiro No Kakera.Hirtelen ennyi jutott eszembe.(nagyon szeretem amikor a fiú karakterek eleinte mogorván,hidegen viselkednek).

Előre is köszönöm az ajánlatokat.^_^


2013. aug. 6. 20:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam ezeket:Uta No Prince Sama,Peach Girl,Bokura Ga Ita,Strawberry Panic(bár ez shoujo ai..)
2013. aug. 6. 20:32
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj,bocsánat,rossz kategóriába raktam a kérdést.
2013. aug. 6. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Kimi ni Todoke, bár itt a fiú egyáltalán nem mogorva.

Baby Love (ami meg csak egyrészes OVA)

Nana, ha valami komolyabbal is megpróbálkoznál, ez már josei

Aishiteruze Baby

Ashita no Nadja, ha nem baj, hogy régebbi korban játszódik

Candy Candy, nem csak romatika, de az is van benne

2013. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hana Yori Dango régebbi,de jó. Itt a fiú mogorvább az elején,sőt utálják egymást a lánnyal.

Skip Beat

brother conflict ez egy fiú hárem most fut

2013. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kami nomi Zo

Yosuga no Sora

Amagami SS

Negima

2013. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Uta no Prince-Sama 2. évadát is láttad? :DD
2013. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!