Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A One Piece manga végig unalmas?

A One Piece manga végig unalmas?

Figyelt kérdés
Már a 255-dik fejezetnél tartok és egyszerűen unom. Jó lenne a sorozat, de mindig minden hülyeséggel elhúzzák az időt. Hanyadik fejezettől lesz a Feketeszakáll harc? Abban bizakodok, hogy az majd azért érdekes lesz. Remélem tudtok segíteni. Spoiler nem kell!

2015. márc. 16. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
600-on túl vannak csak feketéék.
2015. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem egyedül a Skypiea és a Fishman Island arc-ok voltak unalmasak.

Most a Skypiea arcban jársz, utána jön a Water Seven/Enies Lobby, nekem személy szerint ez volt eddig a kedvencem és sztem az összes közül az legjobb harc is abban van.


Ha Feketeszakállról kérdezel és utána mondod,h nem kell spoiler,akkor mégis hogy gondolod? :D

Feketeszakáll többször is benne lesz, de inkább úgy néz ki,h ő egy végső ellenség lesz.

2015. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első hülyeséget írt. Feketeszakáll és az első emberei a 223.fejezetben voltak, szal már a kérdező is találkozott velük.
2015. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen azon már túl vogyok, de harc nem volt! Mivel felmentek az égbe! És abban bíztam ha lemennek jól szétverik egymást. Esetleg valami érdekes információt mondanak majd a gyümölcsökkel vagy valami mással kapcsolatban, mert kellene erről arról beszélni. A hakiról mikor lesz valami infó? Spoilert tényleg nem kértem csak, hogy hagyadik fejezettől lesz érdekes. Szóval akkor most mi van? Amúgy köszönöm.
2015. márc. 16. 22:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és sok ilyen kiruccanás lesz még?
2015. márc. 16. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazi spoilerek nélkül:

Most Skypiea után mennek Water Sevenbe és Enies Lobbyba. Utána "belebotlanak" a Thriller Barkba. Utána a Shabaody Archipelago arc jön ls itt mondhatni h véget érnek a kiruccanások, majd Impel Down és Marineford.

Utána egy 2 éves időugrás és folytatódik a Fishman Islanddel, ami sztem unalmas volt. Majd a Punk Hazard arc, ami a felvezetője a nagyon elvetemült Dressrosa arcnak, ahol most tart a történet.


Nekem személy szerint az első igazi kedvenc arcom az Alabasta volt,ahol Crocodile volt a főellenség. A másik nagy kedvencem a Water Seven és Enies Lobby, ahová majd lemennek az égből. Majd Shabaodyn vált sztem tényleg sokkal inkább izgalmasabbá a történet.


Fetekeszakáll néha befog kavarni, de még nem volt a főellenség és sztem nagyon soká nem is lesz. Mondhatni,h a legtöbb olvasó szerint ő lesz az egyik végső főellenség, majd meglátod h miért.

2015. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. márc. 16. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!