Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt mi értelme volt a tv-be...

Ezt mi értelme volt a tv-be leadni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=3PaRUgDWv2g



Én is láttam anno évekkel ezelőtt a tv-be, hogy le adták. De ennek mi volt az értelme? Hogy csináltak egy műsor részletet, aminek az egésze szemen szedett hazugság volt?


2015. márc. 18. 13:14
 1/3 anonim válasza:
Mondhatni... de hát végülis ez a propaganda alapja és sajnos manapság már a csapból is csak a szenny folyik :/
2015. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egész média egy hazugság csak vannak különböző szintek tudás szerint hogy ki mit hisz el.

Hidd el vannak olyan egyszerű emberek aki ezt is elhitték mert vannak annyira tudatlanok.

2015. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó hát én is megnéztem, úgy éreztem hogy bűzlik nagyon az egész körül valami, de azért nem jelentettem volna ki hogy az utolsó szóig minden hazugság.
2015. márc. 20. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!