Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A TV2 legújabb Zsaruk című...

A TV2 legújabb Zsaruk című műsorát tényleg komolyan gondolják? Ilyen hulladékot főműsoridőben mégis ki néz? Ha véletlenül van valaki, akit ez érdekel, az válaszoljon őszintén: elhiszitek, amit láttok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg van rendezve, szórakoztató műsor. Mint a műsorok 99%-a amit a televízióban látsz. Mi ezzel a probléma? Ha megnézel egy sci-fi-t vagy fantáziát, vagy horrort, vagy krimit, vagy bármi sorozatot, mind ilyen. Nem értem mi ezzel a probléma. Én szoktam nézni, és ezerszer szívesebben, mint az utána következő (mert már szerencsére áttették későbbre) édenf*shotelt.
2015. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen a magánnyomozók c. sorozat csak azt nem néztem annyira.. az is meg van rendezve, meg a gyanú árnyékában is, a családi titkok is.. minden ilyen, ez nem titok, hogy ezek kitalált történetek amatőr, esetlegesen "utcáról toborzott" szereplőkkel!
2015. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Titeket nem zavar, hogy valósághűnek próbálják beállítani, de egytől egyig mindegyik "színész" monológján tisztán hallani, hogy betanult szöveg? (egy Barátok közt rész régebbi szereplői hitelesebbek, hamarabb elhiszem azt, mint ezt! Hozzáteszem, azt sem nézem, amióta az újabb szereplők betanított ledarált szövegével mérföldeket rontottak a színvonalán...)


Az amerikai Cops legalább valódi volt. Ezen meg szerintem sírva röhög a BRFK:-)

2015. márc. 19. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
nem nagyon zavar, jó az, minden ilyen manapság.. ami engem rohadtul zavar tv-zés közben: ha riport van, általában olyanok adnak riportot, akik nem tudnak beszélni.. öööőőő meg aa meg őőőő-vel kezdenek minden mondatot, mint a tuniszi szóvívő is tegnap előtt, már a hasamat fogtam az 5 perces riport végére, már nem is idegesített, hanem röhögtem rajta szinte, hogy egy ország szóvívője hogy lehet ilyen? na meg a műsorvezetőről nem is beszélve... ezekhez képest felüdülés a betanított szöveg a zsarukban, meg az ilyen sorozatokban, elhiheted
2015. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Ebben a műsorban nincs semmi új.

Pár hónapja már volt műsoron, csak senki sem nézte és inkább levették.

Erre fel meg most újra műsorra tűzik, és a több hónapja felvett, de akkor le nem adott részeket most premierként leadják.

Költséghatékony megoldás.


Egyébként ezt is azért kezdték el újra adni, mert az Éden Hotelt sem igazán nézték. Persze nem tudom mit várnak ettől a Zsaruktól amit még annyian sem néznek. TV2 logika...

2015. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A gyasz vigye el az RTL klubot is meg a többi fost is ha nem reklam akkor esz a csöpögös fos sorozat.De toväbb megyek egy filmben is van 5 rekläm.többet er az irigy mirigy legaläbb egy kis vidamsagot hoz az enber eletebe::::::
2015. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!