Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A pankrációnak mégis mi a...

A pankrációnak mégis mi a franc értelme van?

Figyelt kérdés
Kb. 10 éves koromig nekem is tetszett, de akkor is azért, mert azt hittem valódi. Nem tudtam felfogni, hogy mi a fenének nézik azt annyian. Most az emberek tényleg annyira hülyék, hogy azt hiszik, hogy valódi? Ha meg tudják hogy nem, mi a jó abban, hogy néznek két izomagyat ahogy szapulják egymást a mikrofonban aztán meg előadják a nagy mű fightot?

2014. aug. 28. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
"mű fightot" :D Csak hogy tudd, az esések, pár vérzés, és sok más dolog is valódi. A pankrátorok olyanok, mint a kaszkadőrök. Tudják, hogy hogyan kell esni, hogy KEVÉSBÉ fájjon, de attól még fáj. Másrészt, hallottál már arról, hogy szórakoztatás? Ha nem tetszik ne nézzed, de szerintem van annyi értelme mint Barátok Közt vagy a Éjjel nappal Budapestnek... Az se valódi, mégis nézik az emberek. Nem? Mi a hihhetetlen ezen? Tekintsd úgy, mint egy sorozatot, és még ha tudod hogy nem is igazi a sztory, próbáld elhinni, és akkor élvezni is fogod. Egy film sem igazi, mégis nézik.
2014. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2014. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szórakoztatás.


Amerikában pl. Mindenki tudja hogy nem valódi de mégis úgy tesznek mintha igazi lenne.

2014. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ez akkora gyökérség. A való világ is elég izgalmas
2014. aug. 31. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, színházba is járnak az emberek, pedig a fellépők ott is csak eljátsszák a drámát. Regényeket is olvasnak, pedig azok is főleg fiktív történeteket mondanak el. A filmekben sem igazi robotok és szörnyek harcolnak, mégis nézik őket.


Egyszerűen szórakoztató marháskodás az egész látványelemekkel és mutatványokkal kiegészítve. Én nem szoktam nézni, mert nem érdekel, de ettől függetlenül értem, mit esznek rajta az emberek. A sok karakter miatt pedig a rajongóknak van is kiért izgulniuk, érdeklődve követik az eljátszott karrierjüket, drukkolnak nekik, ugyanúgy mint mondjuk egy filmben is drukkolunk, hogy az előre megírt történet végén a kedvenc szereplőink kerüljenek ki győztesekként.

2014. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

"A való világ is elég izgalmas"


Ízlések és pofonok. Ha neked tetszik az, hogy ott 20 évesek játsszák az agyukat az a te dolgod. Szerencsére nem vagyunk egyformák. A pankráció meg igenis izgalmas, mert vannak benn váratlan fordulatok, és nem tudhatod, hogy mi lesz a vége, még akkor is, ha nem valódi a történet. Ennyiből egyik filmnek sincs értelme, mert egyik sem valódi. Mondtam már, tektinsd egy sorozatnak, aminek minden héten 1 része van.

2014. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Én szerettem nagyon a pankrációt, de mióta a WCW megszűnt azóta érezhetően vissza esett a minősége és azóta már nem annyira követem. Viszont az a vicces, hogy magyarországon sokan azért nem szeretik mert ilyen meg olyan kamu bunyónak tartják, ennek ellenére a különböző valóságshow-kat meg feltétel nélkül bekakálják, pedig azok legalább akkora kamuk.. Úgy látszik a magyarok nagy részét ott nem zavarja,hogy kamu, vagy annyira hülyék,hogy nem is tudják?
2014. szept. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként szerintem sokkal több értelme van a pankrációnak mint pl. a focinak a forma 1-nek,vizilabdának és a csomó hasonló unalmas primitív sportnak. Én azt nem értem miért jó azokat nézni? Esetleg csak jót aludni lehet rajtuk:D Mi értelmük ezeknek, erre tudsz választ adni kérdező??
2014. szept. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

A pankráció olyan, mint egy sorozat. Mindenki tudja, hogy megvan játszva mégis nézik, mert élvezhető, mert pörgős és mert érdekes. Hozzátenném, itt sem mindig sülnek el úgy a dolgok, ahogy azok tervezve vannak. Ők tényleg profi kaszkadőrök akik évekig tanulják azt, hogyan és miképp kivitelezzék a mozdulatokat. Itt is vannak különböző szálak, mint a sorozatban, így jó színésznek is kell lenniük.

Egyébként szerintem mielőtt ilyet kijelentesz, kicsit nézz utána a dolgoknak. Gondolom WWE-t néztél, ami nem annyira veszélyes, mint a kisebb szervezetek. Ott is megvannak játszva a dologok, de kevésbé.

2014. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Én szeretem a pankrációt,annak ellenére,hogy egy családi tragédiánk is köszönhető neki: Gyerekkorunkban öcsémet túl sokszor Attitude Adjustment-oltam az udvaron, ezért sajnos az egyik gerinc csigolyája kimozdult a helyéről...Szerencsére nem bénult le, de örökre fájni fog neki és soha életében nem végezhet fizikai munkát és nem emelhet semmi nehezet.
2014. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!