Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Magyarországon miért nincsenek...

Magyarországon miért nincsenek normális TV csatornák?

Figyelt kérdés

Például amikor kint voltam Angliában ott a tévében szinte minden este igényes dokumentumfilmek, szórakoztató filmek, sorozatok, show műsorok mentek. Még a tehetségkutatók is élvezhetőbbek. És ezek mind az ingyenesen fogható csatornák között.


Itthon meg hétköznap minősíthetetlen reality-nek álcázott nézhetetlen vackok mennek ( Éjjel-Nappal Budapest, Éden Hotel, Zsaruk, Celeb vagyok ments ki innen, ValóVilág...stb).

Hétvégén van néha jó film, de nagyon néha. Azokat is szétvagdossák.

A közmédiáról meg ne is beszéljünk.


Itthon miért nincs normális, ingyenes csatorna?



2015. márc. 28. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Ha kint voltál Angliában akkor biztos észre vetted hogy a tv csatornáknál sokkal fontosabb dolgokban is jelentős különbség van pl.: a gazdaságban, pénzügyekben vagy az egészségügyben..

Magyarország szinte minden szempontból jóval visszamaradottabb ország Angliánál és ez többek között bizony a tv csatornákon is érződik.

Egyébként a tv-s szórakoztatás az internet elterjedése óta halott.

A média az interneten könnyen megtalálható filmek helyett az ilyen " minősíthetetlen reality-nek álcázott nézhetetlen vackok"-kal próbálja elérni hogy esténként a monitor helyett a tv elé ülljünk le.

Az általad felsorolt műsoroknak pedig nagyobb az átlag nézettsége mint gondolnád..

2015. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem hogyha szerinted az Éjjel-Nappal Budapest, Éden Hotel, Zsaruk, Celeb vagyok ments ki innen, ValóVilág "nézhetetlen vackok" akkor hogyhogy mindig benne vannak a hét 10 legnézettebb műsora között?

Igen tudom most jön az hogy azért mert ezeket csak az igénytelen parasztok nézik.

Akkor most én is az lennék mert szeretem nézni ezeket?

2015. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Nem vagy paraszt. Csak ezek a műsorok számomra is a nézhetetlen kategória.

Igaza van abban a kérdezőnek, hogy sok gagyi film van. Az alapcsatornáktól nem vártam sokat, habár régen a tv2-n mentek azért jó filmek. Viszont nagyanyámnak van digis előfizetése (net+tv) Mostanában tervezgeti a tv-t lemondani, ugyanis a közel 150 csatorna közül szinte egy sincs, ami nézhető. És az a "szinte egy se" csatornán is nagyon ritkán van normális film. Nekem a napokban megjött a kedvem arra, hogy néha esténként filmet nézzek/zenét halgassak. Na, én erre a célra inkább építek egy gépet (htpc szerűség, csak a szobámba, a fő gép mellé), mint hogy elkezdjek a tévével vacakolni. Angliában meg életemben nem voltam, szóval nem tudhatom, hogy ott milyen műsorokat adnak.

2016. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!