Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éden Hotel nézők! Tina viselke...

Éden Hotel nézők! Tina viselkedéséről mit gondoltok? Nem r*banc egy kicsit?

Figyelt kérdés
Pár napra rá hogy beköltözött már szét is tette a lábát Bencének. Ez most nem gáz? Vagy manapság teljesen normális ha ilyen egy lány?

2015. ápr. 24. 18:03
 1/4 anonim válasza:
A legjobb megoldás ha megnyomod a távirányítón az OFF gombot és felemeled a segged a kanapéról.
2015. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt hittem,hogy ez a Tina normálisabb lesz, mint a többiek, plusz ő tetszett legjobban a csajok közül, így nagy csalódás volt.
2015. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
83%
Tehát az tök rendben van, hogy Bence lefekszik egy csajjal, akit pár napja ismer, de Tina meg r-banc ezért...gratula
2015. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem r****c pusztán működik köztük a kémia,vágytak egymásra...és ha működik onnantól nincs megállás...miért kínoznád magad?
2015. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!