Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is unalmas és...

Szerintetek is unalmas és ultra gagyi lett az Irigy Hónaljmirigy?

Figyelt kérdés
faarccal néztem végig a műsorukat...eljött az idő, hogy gázok lettek...

2015. máj. 2. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen,én os ezt vettem észre,nem ugyanaz ami régebben volt.Régebben nézted és kész véged volt :D de most már...
2015. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mindenki elfárad. Ez van.
2015. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát elég rendesen megérdemlik a hosszútávú pihenést...
2015. máj. 6. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

A műsoruk tényleg zuhanórepülésbe kezdett 2007 után. Ebben a korszakban is készültek jó részek (pl. az olimpiás és a szilveszteri celebműsor-paródiák), de amúgy már nagyon elkezdett fáradni. Volt egy űr-témájú részük, számomra az mindössze a 8. típusú találkozások halovány koppintása volt. A többi részekhez (motoros, fináncos stb.) pedig inkább nem fűzök semmit. Majdnem bealudtam tőlük.


Szerintem a TelAviv2 konkurenciát akart állítani a Retekklub szintén fáradt Gálvölgyi-sójának, csak az a különbség, hogy a Gálvölgyi-show újabb részein többet röhögtem, mint az Ihm-show újabb részein, és már ezzel is mondtam valamit.


Az IHM albumai viszont nagyon jók, 10/10-es mindegyik.


Értékelésem az IHM show-ra

Régi részek: 10/8 (volt egy-két rész, amely nem tetszett)

Új részek: 10/3 (a fent említett két epizód plusz még egy szilveszteri rész miatt, amúgy katasztrófa).

2017. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint az túlzás, hogy a Teve2 konkurálni szeretett volna a gálvölgyi sóval, de ahhoz tudom hasonlítani, ugyanis pályafutása későbbi szakaszaiban mindkét műsor kiégett.
2018. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!