Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Érdmes IPTV-re váltani?

Érdmes IPTV-re váltani?

Figyelt kérdés

Jelngleg UPC Direct műholdas előfizetésem van, és azt szeretném megkérdezni hogy érdemes e IPTV-re váltani mivel helyi mikróhullámú (egyébként igenjó és stabil Kapulan) szolgáltatóm jelezte hogy hamarossan valószínűleg indul az IPTV-je

És azt szeretném megtudni hogy érdmes e erre váltani,illetve stabil e és mennyi sávszéllességet igényel?

Jelngleg 4 TV van és 25 Mbit/s net (ami igény szerint 35Mbit/s-ig turbózható) elég lenne e 4 tv-hez, úgy hogy a net is még jól működjön?

( ha azon múllik váltok 35-ösre netből,meg ha úgy van akkor amennyiben csak 2-3 beltérit tud kiszolgálni az IPTV meghagyom a műholdassat is 3.vagy 4. tv.hez


Előre is köszi a segítséget



2015. máj. 6. 10:45
 1/7 anonim válasza:
Nekünk IPTV van és szerintem érdemes, mert a műholdassal ellentétben jöhet bármekkora vihar, akkoris gond nélkül működik
2015. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

És mennyi a netigénye?

És Te melyik szolgáltatónál vagy?

2015. máj. 7. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is IPTV van a Telekomtól.

Maga az IPTV jó. Képminőséggel nincs probléma.

Egyedül maga a szolgáltató csapnivaló.

Például 1 hónapja rendeltem meg tőlük az HBO MaxPak minicsomagot, amit még mindig nem sikerült bekapcsolniuk.

Amikor megrendeltem, akkor több napig nem volt tévé, mert a Telekom valamiért lemondásnak vette. Aztán amikor sikerült elérni hogy visszakapcsolják a szolgáltatást, akkor az HBO természetesen még mindig nem jött be.

Már le is tettem róla, erre fel meg most kiszámlázták a teljes 2600 Ft-os árat, úgy hogy 1 percre sem volt aktív a szolgáltatás.

Soha nem válaszd a Telekomot! Max csak akkor ha több évet szeretnél öregedni pár nap leforgása alatt!

2015. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom miről beszélsz!

Telekom előfizetésem volt minden: sattv,net,telefon. A T-től eszem egába nem jutna bármit is kérni többet,mobil előfizetést is épp most viszem a Telenorhoz!

Én T-n kivűl bármiylen IPTV-t bekötetnék,ezek után viszont neked azt javaslom,ha nincs más IP lehetőség inkább válaszd a upc directet mint én ( T itt elvileg ha szerencsém van 1 tv-re tudta volna adni de abból nem kértem a darabszám valamint a szolgáltató miatt sem,és miután sikerült megszabadulni a T szattól bekötettem a műholdas UPC Directet évtizedekkel minőségibb)

2015. máj. 9. 19:55
 5/7 homo ludensz ***** válasza:
T-comos vagyok és van IPTV-m meg 20 mb. internetem. El is voltam én ezzel de tavasszal lejárt a vezetékes telefonom 2 éve és hogy kedvezményesen számoljanak továbbra is gondoltam meghosszabbítom. Digitális lesz mondta aki felvette. 3 hétig tartott mire lett vonalam. Kétszer kint voltak és csak pislogtak hogy minden oké csak vonal nincs. Azután jött egy levél hogy elnézést kérnek és ötezer forintot jóvá írnak. Most minden egy koaxon jön be az oszlopról. Itt szerintem más szolgáltatót én nem látok tehát nagy választék nincs.
2015. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Igen csak van 2 év rabláncom feléjük.

Amúgy ennek a Kapulan-nak nem érhető el a honlapja, így megnézni sem tudom, hogy milyen szolgáltató lehet.


Vicces, hogy én pont a UPC Direct-et váltottam le T-Fos-ra de már 1000x megbántam. Tényleg jó kis szolgáltató a UPC, csak lehetne több HD csatornájuk.

2015. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Kapulannak tudom hogy nem elérhető a honlapja egy ideje de net fullon megy meg az e-mail valamint az ügyfélkapu még müködik.

Szerintem is jó a upc direct és meg a Tfost váltottam le a upcre és jól is tettem :D

Ugyanakkor tényleg lehtne több HD csatornájuk, párhónappla ezelött pont ezért igenkicsin múlt hogy nem váltottam le DIGI-műholdra. De szerencsére időbe észbe kaptam hogy miylen a DIGi,uyganis rokonok azt akartak és egy hónapig nem voltak képesske megjelnni sőt még telefonálni sem, és a végén ott is upc lett :D

Én még az AustriaSat-on gondolkodtam szintén a sok HD miatt csak ott kevés a maygar csatorn ameg drága kicsit ahoz képest!

Más normális alternatíva itt meg nincs egyenlőre!


Amúgy a Kapulnnál:

5-ös netnél: 5/1 garantált, 15-ösnél 10/5, 25-ösnél/20/15, 35-ösnél 25/15 ha jól emlékszek :D

Feltöltésbe ver sok színvonalsnak mondott kábeles szolgáltatót ahogy nézegettem a honlaokat :D

2015. máj. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!