Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » American Horror Story: melyik...

American Horror Story: melyik évad a "legkevésbé ijesztő"?

Figyelt kérdés
A harmadik évadot elkezdtem nézni egy barátnőm javaslatára, 14 éves vagyok, a sorozat pedig ugye 18-as karikás, de abban az évadban nem voltak olyan dolgok, amiktől rémálmaim lennének. :D többi évad is ilyesmi vagy csak a 3.? Ez az évad a legkevésbé ijesztő?

2015. máj. 17. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik évad sem ijesztő annyira, hogy rémálmaim legyenek tőle, de én könnyen beszélek, mivel mindegyik évadot láttam már vagy hétszer. :D Az negyedik sem ijesztő, sem az első, csak sok a vér. Az első évadban számomra a szereplők voltak nagyon szerethetőek - ott a legveszélyesebb, legőrültebb karaktert is mindenki imádja. :D A negyedik évadot a 11 éves húgom is szemrebbenés nélkül végignézte. Szerintem a második évad talán a legijesztőbb, bár az sem olyan nagyon.
2015. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. máj. 17. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a harmadik és a negyedik évad nem igazán ijesztő. Számomra többi se volt az, de ha ijedős típus vagy, akkor inkább megijedsz mondjuk az első kettőn.
2015. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem a második évad tetszet a legjobban az legjobb. Az tényleg kicsit rejtélysebb a harmadik sokak szerint nem az aminek kéne lennie bár nem rossz de majd az ötödik évad is jo lesz bár Jessica Lange helyett Lady Gaga lesz ami fura lesz
2015. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A második évad lélekölő. De tényleg :D A harmadik és negyedik kezelhető, én például nagyon élveztem, de az örök kedvenc az első marad. A sorozat legfőbb profilja meglátásom szerint a karakteralkotás. Ahogy haladunk előre az időben, egyre több és több kiemelkedő színésszel és nagyon kiakasztó szereplővel találkozhatunk. (Dandy Mott a negyedikben - tőle aztán kiver a víz, haha) Szerintem ne úgy kezdd el, hogy a "legkevésbé ijesztő" a fő szempont. Ha egyszer rákapsz az ízére és nyitott vagy rá, belátsz a belek meg a csonkítások mögé.
2015. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mire vagy érzékenyebb:)

Még az első évad áll legközelebb a horrorhoz, szemrebbenés nélkül néztem végig, míg a többiek ott riadoztak rajta, szerintem amúgy ez sikerült a legjobban

2. évad is jó lett, az ördögűzős résznél kivert a víz rendesen, nem bírom ezt a témát:D

3. évadot csak Taissa Farmiga meg Emma Roberts miatt néztem végig, inkább undorító volt mint ijesztő, a lezárás nagyon jó lett

4. évad nekem már túl bugyuta volt, 2 részig bírtam nézni..

Remélem nem folytatódik tovább ez a tendencia, és az 5.-ben ismét nagyot dobnak

2015. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se az , inkább beteg:) A 3. talán a legkevésbé (kivéve ha nem a 4. mert azt még nem láttam)
2015. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a Freak Showt tartom a legkevésbé ijesztőnek, és majdnem az összes karakter szerethető volt, a vége pedig szinte már meseszerűen boldog véget ért.

A Coven a legrosszabb szerintem, egész jó kezdet után bugyuta és zavaros vége lett, sajnáltam, mert többet is ki lehetett volna belőle hozni.

2015. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Beka007 válasza:
Szerintem, igazából, nem az a lényeg, hogy ijesztő. A második évad a 'legrosszabb', de nem azért, mert ijesztő, szimplán marha undorító. Nem ijesztő, csak undorító. Meg, egy picit rá megy a Pszichológiára, és te is úgy érzed, kezdesz bekattanni. Én az 5. résztől már csak szenvedtem rajta, nem volt érdekes. Inkább csak Undorító. Én, utána, amikor ettem, a felénél rágondoltam, és sehogy sem akart lecsúszni a kaja. Viszont, ha nézed, a Dominique-tól tuti kattant leszel:D Fhuuu, de rühellem azt a számot:D
2015. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!