Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vélemény a Glee:Sztárok...

Vélemény a Glee:Sztárok leszünk sorozatról? A barátaim ajánlották, nem tudom érdemes-e belenézni.12/l

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 2 részt láttam belőle, szerintem nem rossz, pedig nem is az én stílusom. :D Ha bírod a könnyed, szórakoztató sorozatokat és szereted a zenét, akkor szerintem egy próbát mindenképp megér.


14/L

2015. jún. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen!! Én is csak hallásból ismertem, aztán mikor volt egy kis szabadidőm elkezdtem nézni. Hű :) egyrészt rengeteg mondanivalója van, sokat tanulhatsz belőle elfogadni másokat, de másrészt megmarad a gimis háttér, a lazaság, stb. Nagyon jó beszólások vannak benne. :)

Viszont a 2.évadtól azt hiszem csak feliratosan van fent a neten (ha az elejétől kezded). Sok sikert hozzá, nagyon ajánlom ;)

14/L

2015. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!