Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Set-top box esetében mi a...

Kacsa Tibor kérdése:

Set-top box esetében mi a teendő, ha több csatornát szeretnék?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy az átállást követően mi is beszereztünk egy set-top boxot, amely biztos egy pár ingyenes csatornát. Amennyiben az elérhető (nézhető) csatornák számát bővíteni szeretném, arra milyen lehetőségeim vannak? A digi oldalán néztem a kínálatot, de ott jobbára olyan ajánlatokat találtam, amelyek nem erre az esetre vonatkoznak.

2015. jún. 21. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rossz helyen keresgélsz, nem a Digi, amit te keresel, hanem a Mindig TV. Ott ugye 8 csatorna érhető el jelenleg ingyenesen. Ha olyan set-top-boxotok van, melyben van kártyaolvasó, akkor lehetőséged van előfizetni a Mindig TV Extra szolgáltatásra. Ennek részleteit itt találod.


[link]

2015. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akár a DIGI oldalán is nézelődhetsz, de akkor fel kell szerelni egy új ( műholdas ) antennát, illetve bérelni kell a DIGI-től egy DVB-S tuneres beltérit. A jelenlegi ugyanis nagy valószínűséggel csak DVB-T -s, ami nem jó a DIGI-hez.

Illetve ha van DIGI kábel kiépítve az utcában, akkor egy DVB-C box, vagy TV kell.


Az internet melyik szolgáltatótól van?

2015. jún. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Értem a dolgot. Sajnos a set-top box nem tartalmaz kártyaolvasót, úgyhogy a mindigtv kilőve sajnos :/


A digin még azért gondolkodok :D


Egyébként válaszul a kérdésre, telenoros internetünk van (tanyán lakunk, tehát csak mobilinternet jöhetett szóba). Szomszédok sem nagyon vannak, tehát marad a digis box és antenna lehetőség :)

2015. jún. 22. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!