Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van itt olyan, aki az elejétől...

Van itt olyan, aki az elejétől nézte a Barátok Köztöt?

Figyelt kérdés

#Barátök
2015. jún. 27. 20:16
1 2
 1/13 xliliomx válasza:
Nagymamám:D
2015. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én igen kisebb-nagyobb megszakításokkal.
2015. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én,bár amikor kezdődött akkor még kisebb voltam,szóval az eleje nem teljesen tiszta:D
2015. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem nézek tévét, főleg nem ilyen bamba sorozatokat.
2015. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Naná hogy van!Pl.Én is!És nem csak a nagyik nézik :) Eleinte jobb volt.Igaz akkor még nem volt Jóban-Rosszban ami sokkal jobb.Mire vagy kiváncsi?Egyik barátom így jellemzi a Barátok Közt-et:Ja ?Az ,az a sorozat ahol egy házon belül párosodnak mindig?....- és igen!Ez milyen igaz!
2015. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Jóban-Rosszbannál nincs szánalmasabb sorozat.. Ez is egy példa hogy miért megy sokkal jobban az RTL-nek. A Tv2 kiköpi a belét mindenféle hülyeség kitalálásával a nézettségért míg a Barátok közt inkább a valóságon alapszik. De hát kinek mi, ne vedd támadásnak!
2015. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én is ismerek egyet, Bélának hívják.

Vajon csoda, hogy 35 évesen még az anyjával és a bátyjával él?

2015. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor a '80-as években 10 percet néztem a Dallasból. Azóta nem nézek sorozatokat.
2015. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ezt az egy sorozatot nézem az eleje óta, megszokássá vált.
2015. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hogy az elejétől, de még a végétől sem. Ezzel a sorozattal meg tudnának kínozni. Percek alatt bevallanék mindent. Olyan rövid az élet. Hogy lehet ilyen sz@rokkal (már bocsi) tölteni?
2015. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!