Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van itt olyan, aki az elejétől...

Van itt olyan, aki az elejétől nézte a Barátok Köztöt?

Figyelt kérdés

#Barátök
2015. jún. 27. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát én 2000-es vagyok és azt hiszem 2009 óta nézem, bár azelőtt és bele-belenézegettem egyszer kétszer de azóta mindig!!:D
2015. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem veszem annak nyugi de sztem meg pont fordítva van.A B.K.kissé levitézlett,olyan idétlen a J.R.hoz képest.A BKben mindenki mindenkivel....:D A JR sokkal érdekesebb cselekményű.De hát kinek a pap kinek a papné.Ha már realitás akkor a Szomszédok az, ami emiatt sokak szerint uncsi ,,vót" de mégis nosztalgia.Úgy mondták némelyek a szöveget mint a leckét.Az előző kettőben meg remekelnek a színészek. Viszont:A kérdező azóta sem kérdezte meg mire is kíváncsi 1997ből. :)
2015. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Valaki azt írta : ...a Dallast 80as évek óta...A Dallast?!De hát kérem szépen annak 1991 Karácsonyán vót az I.adása!Legalábbis M.o.on.Még csodálkoztunk is hogy hogy lehet Szenteste ezt adni!?!? :D Ha az illető külföldön látta az I.-t akkor az más. :)
2015. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!