Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » T-home-os IPTV tapasztalatok?...

T-home-os IPTV tapasztalatok? Családi csomagot megéri előfizetni? Milyen minőség?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen technológián szolgáltat arra felé a Telekom.

Ha ADSL, akkor semmiképp sem ajánlom az IPTV-t. Inkább SAT TV.

Ha optika, koax esetleg VDSL akkor nem lesz vele gond. Bár utóbbinál fontos a központtól ( DSLAM ) való távolság.


A képminőségtől nem fogod eldobni a hajad, de rossznak sem mondanám. Egy UPC Digital-hoz, vagy a Digi kábelhez képest azért alulmarad, de a műholdas adásoknál talán jobb képet nyújt.

2015. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez nem túl bíztató...:(
2015. júl. 7. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Most melyik szolgáltatónál van a TV előfizetésed?
2015. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nics előfizetésem. A Digi-n gondolkoztam, de 1 hete nem mozdultak a témában, a T-home pedig már a héten beköti.
2015. júl. 7. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Digi kábel vagy Digi műhold?
2015. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem volt már digi, upc stb.... De messze a legjobb a t-home féle iptv. Nincs jelentősége a központtól való távolsághoz, és falun adsl kapcsolattal is messze jobb. Időjárás pl nem befolyásolja, csak ha elmegy az áram. Nekem optikain jön immáron 6 éve, brutál jó képe van, magasan veri az összes többi szolgáltatót. Családban van mindegyik, szóval össze tudom hasonlítani. Amúgy a családi hd-ra érdemes előfizetni.
2015. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ADSL esetén van jelentősége a központtól való távolságnak, és ezen a technológián semmilyen körülmények között nem ajánlott.

VDSL-en már lehet jó is, de itt is fontos a távolság.

Ha a UPC Direct-hez, és a Digi műholdhoz hasonlítottad, akkor valóban jobb az IPTV képminősége, de a Digi kábelhez, vagy a UPC Digital-hoz képest azért jelentősen alulmarad az IPTV minősége.

2015. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bekötötték, nagyon meg vagyunk elégedve:)
2015. júl. 12. 12:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor jó. :)


Igazából nekünk is Telekom IPTV van, és különösebb gondunk nincs vele.

Viszont láttam már a Digi kábel meg a UPC kábel képminőségét is, és azért az szebb volt.

Ennek oka, hogy a Telekom ADSL-re illetve optikára is ugyan azt a streamet küldi ki, és az előbbin nyilván nem lehet túlzásba esni a bitráta nagyságával.

Most elég nagy hálózatfejlesztési projektbe kezdett a Telekom, szóval előbb-utóbb a T-nél is még szebb lesz a képminőség. :)

2015. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is IPTV előfizetésem van. Ráadásul NSDL-en! 2 km-re lakom a telefonközpontól. 2 db Set-top-boxom van. Családi+HD csomagom van, és kiválóan működik. 2 db SD és 0 HD streamot kaptam. De ettől függetlenül tudnom, nézni a HD-és csatornákat is. Ja és nálam, kiválóan működik az IPTV. Az IPTV-s NSDL vonal valóban NDSL vonal, se telefon, se internet előfizetés nincs rajta. Csak az IPTV. Az IPTV-és NDSL vonal fixen 10 Mbit/sec-re van be állítva, és bírja is. Épp ezért nincs is gond az IPTV-vel. Nem akadozik, nem fagy ki, sem az SD, sem pedig a HD-s adások.
2015. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!