Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Upc-sek nektek is valami...

Upc-sek nektek is valami hülyeség jön be a eurosport 2 helyett?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam is egy rakás csatorna össze van kutyulva, ráadásul vettek is el olyanokat, amit nézni szoktam. Pl. TLC helyett CNN van. Hát elmehetnek a jó büdös francba, én nem erre kötöttem szerződést!
2015. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Újra kell hangolni a beltéri egységet, vagy a TV készüléket, és utána minden csatorna meglesz.
2015. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És azt hogyan?
2015. júl. 11. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:

A számlával együtt küldtek leírást a csatornák újratelepítéséről.


Mi a beltéri egység/TV pontos típusa?

2015. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Először is tisztázni kell, hogyan fogod a műsorokat: analóg kábelen, digitális kábelen vagy "tányéron". Az analóg kizárva, mert ott nem volt és most sincs Eurosport 2. A digitális kábelen elég régóta a gold csomagban a 157-esen jön be. Ott nem volt változás. Megjegyzem ezt nem is lehet áthangolni. A Directen a 86-os, illetve HD-ben a 123-as csatornán (programhelyen) jön be.
2015. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A 86-oson volt most meg valami román sz*r jön be hellyette
2015. júl. 17. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Új programhelyere, illetve frekvenciára került.

Ha újrahangolod a beltéri egységet, akkor meg fogod találni.

2015. júl. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Digi is hasonlót csinál. Persze hivatalosan jogosan, mert a szerződésben is benne van, hogy fenntartja a jogot a csatornák változtatására. Ennek megvan a buktatója, mert van amikor szinte csak gagyi csatornák vannak, és abból is kevés, van amikoe kb. 200 csati (természetesen 60%a élvezhetetlen) van, és sok a jó csati. Az a baj, hogy sokszor csak a sz*rt adják. Nem tudom miért divat, hogy a pénzért cserébe egyre gagyibb szolgáltatást adjanak....
2015. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak csatornafrissitést kellet csinálni
2015. júl. 23. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!