Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Barátok közt : Akkor valaki...

Barátok közt : Akkor valaki elmagyarázná nekem hogy mi van az Enikővel miért ment el és hova?

Figyelt kérdés
Mai napig ne tudom pedig egy ideje már nincs Enikő,Tekla Szabó ikrek. Valaki magyarázza már el! :D Köszönöm!

#Barátok közt #Enikőék
2015. júl. 24. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jón tudom átverte a Krisztinánt akit nagyon szerettet, és emiatt a Krisz szakított, amit nem tudod elviselni, ezért kirabolta Rózsa pénztárát, és elhagyta az országot! Amúgy a csaj már tiszta örült volt, tisztán látszódott rajta!
2015. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszerezte Krisztiánt, amit nem lett volna szabad, így valszeg rájárt volna a rúd a kórházban. Úgyh egyszercsak gondolt egyet, kirámolta a Rózsa kasszáját és lelépett.
2015. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettő választ! Huu ezt nem gondoltam volna :/ Mentek a zöldpacsik! :)
2015. júl. 24. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
mer a krisztiján elkezdett a Zsófival kavarni,Enci meg mindenféleképpen magához akarta láncolni, mikor a kriszt megverték és korházba került,az enci valami növényi kivonatot kevert a teájába,ami méregként hatott, így érte el hogy az a f..sz minél tovább legyen a korházba, és ő ápolhassa.mikor végre rájöttek a krisz ngyon megharagudott rá, enci ettől teljesen kiborult,lenyúlta a rózsábol a lóvét, és ismeretlen helyre távozott.a zsuzsa meg németországban van,agydaganat műtétje volt.A Mónika meg olyan csúnya, kár hogy már nem a Farkasházi Tivadar lánya játsza!A Lucuska meg nagyon aranyos, az utobbi részekben már jól megnött, szép hosszú combja van.
2015. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem Zsuzsának semmilyen agydaganata sincs. Mikor feltűnt vkinek telefonált,h ne aggódjon, mert nemsoká meg lesz a pénz és közben szólt a bk-s rejtelmes zene. Szal sztem csak hazudott.
2015. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5/5, tényleg egy ilyen intermezzó is volt, de akkor mire szedte a gyógyszert?
2015. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra nem emlékszem,h gyógyszert szedett. Passz, lehet vmi más baja volt.
2015. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. szept. 6. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!