Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » DIGI Film mennyire jó? És ez...

DIGI Film mennyire jó? És ez miatt érdemes-e DIGI-t beköttetni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni hogy a DIGI film megközelíti-e tartalmilag az HBO-okat?

Illetve hogy ez miatt illetve a DIGI saját gyártású csatornái miatt érdemes-e DIGI Műholdat bekötetni UPC Direct műhold mellé? (mivel a upc direct 4 tv-re van használva digi 2-re lenne ha upc-ből vissazmondok 2-öt kb kijön az előfizetési díja a DIGI-nek tehát nem sokat fizetnék rá.)



2015. szept. 4. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:

A népszerű filmek vannak előnyben ennél.

Párszor néztem HBO-t de kb hasonló filmek vannak. Nézz egy műsorújságot neten meglátod mik vannak :) ha nézel sportot akkor van a digi sport az is jó.

2015. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp megéri: tartalmas, változatos és szórakoztató filmek egész nap. És év végéig most ingyenes.
2015. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minőségébe az időjárás, és a (központi vagy egyéni) műszaki hiba szól bele leginkább.
2015. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A népszerű HBO sorozatok nyilván nem mennek a Digi Film-en, így ilyen szempontból nem is közelíti meg tartalmilag.

Filmek terén viszont nagyjából megegyeznek, de talán az HBO-n több újabb film megy.

2015. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, és meglepve tapasztaltam hogy mind pozitív.

És maga a szolgáltató mennyire stabil,jó,korrekt?

És más saját gyártásúak pl. DIGI Word,Animal Word mennyire jó?

2015. szept. 5. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted a Sötét Lovagot, meg a Pókembert, akkor mindenképpen fizess elő. Mert én szeretem ezeket, és már vagy nyolcszor láttam a DigiFilmen. :D


Az HBO-t meg se közelíti, de havi 500-at szerintem megér, néha elcsípek rajta jó filmeket.

2015. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. szept. 7. 19:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utóbbi hónapokban nagyon sokat eset a DIGI Film színvonala. Csak pár példát írnék. Egyre gyakrabban fordul elő, hogy nem azt a filmet adják, amit a DIGI a saját DIGI FILM műsorfüzet kiadványában le ír. Tehát nagyon gyakoriak a műsor változások, és persze egyben véletlen szerűek is a műsor változások. Akkor gyakran elő fordul, hogy egy korábban már magyarra szinkronizált filmet, mégis eredeti nyelven de magyar felírttal adnak le. Legutóbb ilyen volt a MR Bean nyaral című film is. Amely rendelkezik magyar szinkronnal. Akkor térjünk vissza a legg alapokra, és lássuk mi van. 1., Csak egy hangsávja van, és nem választható az eredeti nyelv. Az alap hangsáv a magyar. 2., Felírat választási lehetőség nincs. 3., Nincs HD változata a DIGI Filmnek. Ellenben van egy nagyon jó tulajdonsága, mindössze 300 Ft/hó!
2015. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KissPistiHUN válasza:
Kedves kérdező! Ha érdekel, A DIGInél nincsenek Discovery csatornák.
2015. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!