Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kombi gáztűzhelyet érdemes,...

Kombi gáztűzhelyet érdemes, megéri garanciásan beköttetni?

Figyelt kérdés
Többen a fülembe tették a bogarat, hogy olyan gáztűzhely beüzemelővel érdemes az új kombi tűzhelyünket beköttetni, akinek van jogosultsága hivatalosan garanciát adni, de az több 10 ezer forint! Van ahol mondták, h ez felesleges. Szerintetek?

2014. aug. 18. 11:16
 1/4 JulesM111 ***** válasza:

Szia,


Nem csak a garancia miatt kell szakival csináltatni, hanem a szakszerűség és biztonság miatt.

2014. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mondjuk én a férjemmel nem köttetném be, mert szegénykém semmi ilyesmihez nem ért, és még nem látott közelről, meg egyetlen másik ismerősömmel sem szinte, de apám bekötötte ingyen és benne 100%-ban megbízok, mert különben is műszaki ember, ért az ilyenekhez is, attól, hogy épp nem gázszerelő.


Ha a családban csak Mekk mesterek, meg sufni tunning emberek vannak, akkor érdemes garanciásan bekötni, na nem a garancia miatt, mert szinte biztos, hogy úgyse fog addig tönkre menni, amíg tart, hanem azért, hogy nyugodtan aludjatok.


Neked kell ismerni azt, aki megcsinálná. Ha egy szemernyi kétely is felmerül benned az ismereteivel kapcsolatban akkor inkább hívj szakembert. Ha apám nem lenne én lenyeltem volna a békát, mert elvileg tényleg csak annyi, hogy rácsavarod a csövet és azt még én is meg tudom csinálni, de ez gáz. Vannak olyan dolgok, hogy nyomás meg stb. ugye.

2014. aug. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Apósjelölt üzemelte be, ő valóban ezermester, precízen, lelkiismeretesen dolgozik otthon is, másnál is!
2014. aug. 23. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó húzós a bekötés... :( 10.000 ft.
2016. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!