Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki vagy doki-val kapcsolatban,...

Ki vagy doki-val kapcsolatban, valaki útba tudna igazítani?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni ezt a remek sorozatot, most tartok a harmadik évadnál (szoval kérlek ne spoilerezzetek), de sorozatosan botlok bele (csak olvasva itt ott) egy bizonyos 1960-akárhányas sorozatba. Mivel tudom hogy ez a doktor ahol én járok a tizedik vagy a tizenegyedik (bocsi nem tudom pontosan ^^) lehetséges hogy ez a régebbi sorozat a régebbi doktorokat mutatja be? Vagy csak egy régebbi változata? Érdemes megnézni ahhoz, hogy minden világos legyen? Köszönöm ha valaki válaszol!!!

2015. okt. 11. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Doctor Who? (2005) amit te elkezdtél nézni, ez egy Angol sorozat volt eredetileg ami a 60as években indult és több mint 20 évadot élt meg.


Ennek a folytatása a mostani sorozat, ami jelenleg a 9. évadban jár már. Nem kell hozzá ismerni a többi Doctort, és az előzményeket sem, sajnos a legtöbb régi évadhoz még angol feliratot sem lehet szerezni, nem hogy magyart.


Érdemes de nem kötelező egyébként, más korszaknak íródott hidd el. Mellesleg az egyik legjobb sci-fi csontnélkül, és ezt majd az új széria 6. évada végén fogod megérteni.


Illetve David Tenant és Matt Smith a két legjobb Doctor az új szériában.


Egyébként hol jársz? Még Rose van? :D

2015. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első is mondta. A régi sorozatban a régebbi Doctorok vannak,de nem kell megnézned ahhoz,hogy értsd az újabb szériát. Én is csak az újat néztem/nézem.
2015. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A régi 1963-as sorozatot csakugyan nem kell ismerned, de azért nem árt, mivel a mostaniban azért gyakran vannak utalások régebbi dolgokra, régi szereplők néha visszatérnek, stb. A megnézéshez nehéz tanácsot adni, ki hogy viszonylik a régi filmekhez. Az elaő két Doktor filmjei még fekete-fehérek, a 3. Doktortól már egész jók technikailag. Persze az effekteket az akkori szemmel kell nézni.

Angol és magyar feliratok egyébként itt vannak:

qwarelin.uw.hu

2015. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Huuuh nagyon köszönöm ^^ Igen, én is csak a régebbi utalások miatt akartam megnézni, hogy mindent értsek, és nagyon szeretném megismerni mindegyik doktort mert rajongója lettem a sorozatnak :D Egyáltalán nem zavar ha régi, szeretem a régi filmeket. Első válaszoló, most SPOILER HA BÁRKI NEM JUTOTT VOLNA EL A HARMADIK ÉVADIG tartok ott hogy Rose ottragadt egy párhuzamos világban, és jött a négercsaj :( Én nagyon sajnálom :,(((
2015. okt. 12. 21:41
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

Nah ő pl kifejezetten érdekel xD Nem tűnik mindennapinak, ilyenek miatt is szeretném megnézni a régebbit. És merem feltételezni hogy k9-es is a régebbi sorozatban szerepelt, és az utalások, meg persze mindent meg akarok tudni erről a világról :D

2015. okt. 12. 21:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Ő a negyedik Doctor, Tom Baker, ő volt a leghosszabb ideig Doctor. Nekem egyébként a 11. Doctor Matt Smith lett a nagy kedvencem, illetve a "War" Doctor de ő ha jól tudom csak egy specialban szerepelt, egy olyan Doctorként akit nem ismertünk. Egyébként valamilyen szinten, talán az első három kivételével mindegyik zseniálisan hozta a különc karaktert.


Mellesleg K9 szerepelt egy Spin-offban is, a Sarah Jane Smith-ben, de az egyik gyerek sorozat inkább. Van még egy Spin-offja a Torchwood, de szerintem közel sem olyan jó.


Mellesleg Az új szériában szerintem torony magasan Amy Pond a legjobb társa neki.(meg a legjobb nő az egész sorozatban!!!!!!44444!!!!!)


Amúgy a Rose ottragad dolog a második évad legvége, Tenant zseniális ott, főleg a Sátán vermében (8-9. rész asszem) imádtam ott epikus volt a csávó. Viszont annyira nem lett jó a második évad vége, olyan brutális paradoxonok jönnek még az 5-6. évadban hogy az még semmi.

2015. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát, a legjobb nő dolog nem fog meg nagyon mert én is csaj vagyok :D de David Tennant nagyon helyes ^^

Hát igen mondták hogy az 5, 6 évad fele bedurvul, de ez általában így van az ilyen sorozatoknál, pl Supernaturalnál is, az eleje dögvész, aztán... :D Amúgy a Torchwoodra én is gondoltam hogy megnézem, de a 2. évadnál nagyon meggyűlöltem, elvégre miattuk szakadt szét Rose és a Doki... :,( Köszönöm a válaszokat!!

2015. okt. 14. 11:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Supernaturalos hasonlat azért nem jó mert ott mindig van egy főszál a sorozatban végig. Itt legtobbször 1 évados szálak vannak, illetve milliónyi háttérdolog. Gallifreyről meg szerintem már nagyon rég nem volt még csak megemlítve sem. Egyszer volt most a 9. évadban Davros miatt, de ennyi.
2015. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
K-9 sokat szerepel a 4. Doktorral együtt, a régi dokik közül egyértelműen ő a kedvenc. Egyébként itt sokat találsz a soriról: www.gunda.hu/drwho
2015. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktuális most választ írni, de a kedvenc sorozatom. A Torchwood nekem sem jött be annyira, mint a főszál, de nem ugyanarról az intézményről szól, mint amit a 2.évad végén láthattunk, hanem egy már megreformált változatról.
dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!