Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spoiler veszély a legújabb...

Spoiler veszély a legújabb Doctor Who résszel kapcsolatban, a kérdés lent?

Figyelt kérdés
A The Time of the Doctor-ban a Karácsony nevű városra rá volt húzva egy igazságmező, vagy nem tudom hogy lett lefordítva pontosan. A lényeg hogy nem lehetett hazudni. Ehhez képest A Doktor már a "második öregedése" után mondta a fiatal srácnak hogy van egy terve a Dalekekkel szemben. Mikor a gyerek elment, mondja Clarának hogy igazából nincs semmilyen terve, csak az emberek szeretik ezt hallani. Ez hogy lehetséges?

2014. febr. 7. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Basszus eddig erre nem is gondoltam :D Lehet ennyi idő alatt változott a dolog, lekerült az igazságmező, de igazából nem tudok jobb megoldást én sem.
2014. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán, azért lehetséges ez a paradoxon, mert maga a Doctor sem volt biztos se ebben, se abban. Szóval egy ilyen féligazság és félhazugság.
2014. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul itt pont ez került szóba.


[link]

2014. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sörpocak! Eddig csak a vallás/valláskritikában láttalak! Most meglepődtem :)

ON: szerintem paradokon, vagy jöttek a dalekok meg cybermanek és lekapcsolták.

2014. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Paradoxon* sorry.
2014. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves előttem lévő!


Hát igen :)

A Doctor Who rajongók mindenütt ott vannak :D

2014. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!