Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Néhány sci-fi sorozat miért...

Néhány sci-fi sorozat miért számít nőiesebbnek, mint a többi?

Figyelt kérdés
Pl. a Szellemekkel suttogó (Ghost whisperer) vagy a Bűbájos boszorkák (Charmed) miért nőiesebb/lányosabb, mint egy Odaát (Supernatural)? Egyikben sincs a Született feleségek féle pletykálás, meg ilyenek. A GW-ben halott emberek szellemeivel beszél, míg a Charmedben mindenféle démonokkal meg gonosz varázslényekkel küzdenek.

2015. okt. 11. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a Ghost Whisperer egy dráma inkább, a Charmed meg egy csajos sorozat (mint a PLL csak több mágia stb..) a Supernatural meg egy ízig vérig horror sorozat.
2015. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, de mi benne a csajos?
2015. okt. 11. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egész összetétele, a például a Charmed az egész életük felfordulásáról szól, de ők élnek is a démonok mellett. Meg a mittomén mik mellett régen néztem sokra nem emlékszem már.


A Supernatural meg egész sötét világot felépít, és a hangulata jóval sötétebb mint a fenti két sorozatnak.

2015. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ezek közül - nőként - kizárólag a Supernaturalt szeretem. :D
2015. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezek fantasy sorozatok, egyik sem svi-fi :D
2015. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rengeteg "lelkizés", a könnyes szemek(Jennifer Love Hewitt gyönyörű szemei állandóan könnyesen fénylenek :D).
2015. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Charmed és a GW azért lányosabbak, mert olyan női főszereplői vannak, akik a képességeik nélkül teljesen átlagosak. Dolgoznak, randiznak, gyereket nevelnek, és csajosan viselkednek.


Nem a rengeteg lelkizésen múlik a dolog, mert abból a Supernatural-ban is van bőven :D :D

2015. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!