Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyiknek volt nagyobb sikere...

Melyiknek volt nagyobb sikere Dragon Ball vagy One piece?

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 13:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%
Kiskoromban Songoku akartam lenni:D:D a másikról nem is hallottam o.o
2015. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Tesom veszekszik velem hogy One piece jobb és híresebb....
2015. okt. 22. 14:04
 3/34 anonim ***** válasza:
75%

One Piece nem csak jobb volt, hanem még mindig az.


A Dragon Ballt anno többen ismerték, mert egy meghatározó,nagyon sok országban vetített anime volt, itthon is ment.

A One Piece nem volt, nincs és valszeg nem is lesz itthon se vetítve, de ez inkább annak tudható be,hogy változnak az idők, nincs annyi csatorna ami animéket ad (itthon egy darab sem), és a Dragon Ball "hatására" több baleset, és véletlenül elkövetett öngyilkosság/haláleset is történt régebben, ami visszavethette az animék terjedését több országban, stb.


A Dragon Ball nem túl rég elkezdték folytatni. Én nem néztem bele, de úgy hallom,hogy egy okádék lett.


A Dragon Ball abból állt,hogy ordítanak és püfölik egymást rengeteg részen keresztül, ami a történetben 1 percet ölelt fel, és mindig ugyanaz történt: jött egy rosszfiú, aki mindent elakart pusztítani. Ennyi.

Ezzel szemben a One Piece világa folyamatosan egyre csak bővül, nagyon sok izgalmas, vicces és megható dolog van benne.

Számomra nem is kérdésesm,hogy melyik a jobb: One Piece.

Amúgy eladásban is a DB fölé kerekedett.

2015. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Én inkább Dragon Ball.párti vagyok úgy hogy nem értek veled eggyet

Engem valahogy nem tudott le kötni az One Piece

2015. okt. 22. 23:01
 5/34 anonim ***** válasza:
19%
Persze hogy a Dragon Ball.... Mi az a One piece? Sose hallottam még...
2015. okt. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%
Mert leragadtatok az idióta Dragon Ballnál, aminek a története 0...
2015. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%
Teljes mértékben a hármas válaszolóval értek egyet.A one piece számomra a legjobb anime a már leírtak alapján is. A dragon ballról is elmondta tökéletesen a véleményemet.Sosem értettem a nagy hypot körülötte.Oké hogy sokaknak gyerekkori kedvencük volt de azért én is rájövök így felnőve hogy némelyik egykori nagy kedvencem nem is olyan jó mint gondoltam egykoron.
2015. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
69%
csak egyet tudok érteni én is a 3-assal. az meg tényleg nem érv, hogy magyarország el van maradva és emiatt csak a dragon ballt ismeritek.
2015. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
22%

"A Dragon Ball abból állt,hogy ordítanak és püfölik egymást rengeteg részen keresztül, ami a történetben 1 percet ölelt fel, és mindig ugyanaz történt: jött egy rosszfiú, aki mindent elakart pusztítani. Ennyi."


Nem értek egyet, habár az igaz, hogy a harci jelenetek néha túlságosan el vannak húzva, mint a rétes. Ettől függetlenül sokkal mélyebb a cselekméyne annál, hogy "csak ordítanak és püfölik egymást". Ettől függetlenül szerintem nem lehet egy kalap alá venni őket.


One piece 1997. augusztus 4.-én jelent meg, ezzel szemben a Dragon Ball 1984. november 20. A DBZ meg 1989. április 26.-án. Lényeg az, hogy több mint 10 év van köztük. 2015-van és a Dragon Ball Supert most sugározzák; függetlenül attól, hogy milyen lett.

2015. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
17%
Ez sokmidnent elárul. Ha nem lett volna sikere, akkor 2015-ben nem jöttek volna ki új sorozatal. De amúgy ennyiből a Pokémont, a Narutot és a többi animét is idevehetnénk, hogy melyik a legsikeresebb. Szerintem nincs sorrend; de az angy előny, ha van hozzá magyar szinkron...
2015. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!