Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mostanában miért a ripacs...

Mostanában miért a ripacs TV-s személyiségeket futtatják?

Figyelt kérdés

Sztárban sztár zsűritagjai: Majka,Liptai,Havas,Bereczki

Egyikük sem valami szimpi nekem.

Műsorvezető: Tilla


Aztán ott vannak: Berki (atyavilág..),Ördögh Nóci (aki élő műsorban csak ordítva tud beszélni). Hajdú Péter,Kárász Róbert,Alekosz,Kis Grofó,stb...

Ennyire szegényes az embereknek az igénye?


2015. okt. 31. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyire.Sajnos!
2015. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mostanában? Már 10-15 éve ezt a bandát futtatják.
2015. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy neked valaki nem szimpatikus még valaki kedvelheti, te is biztos tudnál mondani olyan hírességet akit kedvelsz más pedig lehet hogy őt agyon szidná.
2015. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Liptait szeretem mint műsorvezető.

Majkával sincs gondom.


Az "Aztán ott vannak:" rész után következő személyek viszont valóban rossz műsorvezetők. Sőt, egy-kettő katasztrofális!

Persze ez csak az én véleményem.

Nem tudom, hogy másoknak mire van igényük.

2015. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki más hírességet kedvel.
2015. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válaszadók nagy része ugyanazon a színvonalon van, mint a kérdező által felsorolt szereplők.


Itt nem arról van szó, hogy ki szeret kit, és ki kinek szimpatikus, hanem a nívóról.


Nem hiszem el, hogy nem lehet attól a ponttól elszakadni, ahol csak azért védünk valakit vagy valamit, mert mi szeretjük. Rengeteg olyan médiatermék van, amit szeretek, de tudom, hogy mindennek az alja. És van amit nem kedvelek, miközben kiemelkedő produkcióról van szó.


----


A felsoroltak közül egyébként Till Attilát érzem egyedül olyannak, aki képes alkotni, ha hagyják (pl.: Propaganda). A többi civilizációs szinten zsákutca.


Egyébként biztos, hogy az emberek igénytelenek? Nem lehet, hogy a média züllesztett le minket arra a szintre, ahol minden szart elfogyasztunk.


----


Itt egy videó a témáról. Teljesen obszcén az előadásmód (bár különösen a fiataloknál másképp nem lehet átütni az ingerküszöböt, ezért elnézhető a cél szentesíti az eszközt történet keretein belül), amiért elnézést kérek.


https://www.youtube.com/watch?v=QevvLIZDmFo

2015. nov. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!