Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Emlékeztek ezekre a rövid idő...

Emlékeztek ezekre a rövid idő alatt megbukott TV műsorokra? Mire emlékeztek belőlük?

Figyelt kérdés

Voltak ezek a rettenetes, egy vagy néhány adás után elsöpört TV-s próbálkozások. Tudtok még ilyeneket? Ezekből mire emlékeztek?

- Szellemvasút (Váncsa által vezetett újkori Parabola)

- Buzera (Heti Hetes klón a tv2-n)

- XXL (egy adás után törölt SNL koppincs)

- Emberek a Holdon (néhány adást megért stand up műsor)

- Mi kérünk elnézést (Saskabaré-jellegű műsor)

- Benne leszek a tévében (rendkívül irritáló nyomorshow)

- Sztárvár (Uborka politika nélkül)

- Vitriol (Heti Hetes klón a tv2-n még nagyon régen)

- Egy a 100 ellen (Falkás kvízműsor)

- Ez nem a te napod (Sváby átverős műsora)

- Párbaj (Vágó rövid életű műsora)

- Barbara, dumáljuk meg (tv2 válasz a Mónikára)

- Lazac (tv2-s reggeli műsor az RTL-ről kivásárolt fejekkel)

- Galla mappa (Galla rövid életű, reklámokkal foglalkozó műsora)

- Szeszélyes (a haldokló Antal Imrével felélesztett SZ.É., később Antal Imre nélkül)

- Ötökör (Ganxstáék Jackass-koppincsa)

- Kontra (Majkáék Jackass-koppincsa)

- Limonádé (Jóbarátok lopás az RTL-en)

- TEA (Jóbarátok lopás a tv2-n)

- Egy rém rendes család Budapesten (...)

- Koóstoló (ellen Lagzilajcsi az RTL-en Koós Jánossal)

- Vundersőn és Zuperszexi (sztem erre még mindenki emlékszik)

- Gesztiméter (a koncepcióra nem emlékszem, mindenféle szavazás volt Gesztivel)

- Boros-Bochkor Show (kísérlet beemelni egy rádióműsort a TV-be, sikertelenül)

- Fogd a pénzt és fuss (hamar megbukó délutáni nyerőműsor)


Most így hirtelen ennyi ugrott be :D



2015. nov. 3. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

-Mi kérünk elnézést

Én 15 éves vagyok, eddig ezeket a műsorokat láttam vagy csak hallottam róluk.

-Ez nem a te napod

-Párbaj

-Barbara, dumáljuk meg

-Limonádé

-Egy rém rendes család Budapesten

-Vundersőn és Zuperszexi

-Fogd a pénzt és fuss

2015. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél el! (Istenes Bence párkereső műsora)
2015. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a legtöbbről vagy nem is hallottam, vagy már nekem is a feledés homályába vesztek. Ezekről dereng valami:


- Emberek a Holdon: láttam a reklámját és talán egy-két részt is, passz

- Mi kérünk elnézést: több részt is láttam, főleg ismétléseket

- Benne leszek a tévében: leginkább az idegesítő főcímdallama maradt meg bennem, és láttam pár részét, még amikor eredetileg adták

- Lazac: erről csak az rémlik, hogy volt, talán csak a műsorújságban találkoztam vele

- Szeszélyes: pár részt láttam, nem is tudom, miért

- Egy rém rendes család Budapesten: az ezt övező gyűlöletre jól emlékszem

- Koóstoló: a címre legalábbis emlékszem

- Vundersőn és Zuperszexi: szintén az maradt meg belőle, hogy utálják

- Boros-Bochkor Show: ebből is talán láttam pár részt

- Fogd a pénzt és fuss: reklámját láttam


Volt még a Bajor show is, abból csak az intrógrafikára emlékszem, másra nem.

2015. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

- XXL (egy adás után törölt SNL koppincs)

Csak a House-os részt néztem meg belőle, de szörnyű volt. Emlékszem, hogy az elején még bizonygatta a csatorna, hogy lesz folytatása.


- Mi kérünk elnézést (Saskabaré-jellegű műsor)

Belenéztem, de még minimálisan sem volt vicces.


- Benne leszek a tévében (rendkívül irritáló nyomorshow)

Ezt alapból rövidre tervezték, nem néztem, csak előtte olvastam róla egy cikket.


- Egy a 100 ellen (Falkás kvízműsor)

Ha ez az, amire Százból egyként emlékszem, akkor anno néztem, de volt benne hiba is, nem jól tudták az áramirányt.


- Ez nem a te napod (Sváby átverős műsora)

Nem szeretem az átverős műsorokat, de párszor belefutottam a reklámjába, másra nem is emlékszem belőle.


- Barbara, dumáljuk meg (tv2 válasz a Mónikára)

Azért emlékszem rá, mert az IM-neten lett egy külön részlege, de alig látogatták. S mintha lett volna abból is probléma, hogy a modik lelkesen törölgették a hasonló topikokat a többi kategóriából, merthogy volt már olyan című része a Barbikának, így volt ott már topikja is.


- Lazac (tv2-s reggeli műsor az RTL-ről kivásárolt fejekkel)

Véletlenül láttam valakinél részletet belőle, emlékszem belőle két volt BK-sra, de ennyi.


- Szeszélyes (a haldokló Antal Imrével felélesztett SZ.É., később Antal Imre nélkül)

Nem néztem, de nem tudom, hogy azért-e mert nem tetszett.


- Limonádé (Jóbarátok lopás az RTL-en)

- TEA (Jóbarátok lopás a tv2-n)

Nem Jóbarátok koppintás volt, hanem sima szitkom. A Sie-sie-n alapuló vicceskedésből kiindulva német licenszből jött.


- Egy rém rendes család Budapesten (...)

Utána volt valami, amit néztem, így rendszeresen láttam a legvégét. Egy az egyben az eredeti újraforgatása volt, nem volt semmi értelme. Meg láttam egy riportot a szülőkkel az első adás előtt.


- Koóstoló (ellen Lagzilajcsi az RTL-en Koós Jánossal)

Talán láttam az elsőrészéből valamit, de tuti nem tetszett.


- Vundersőn és Zuperszexi (sztem erre még mindenki emlékszik)

Ez valami Sebestyén Balázsos dolog volt, nem?



Egyébként volt a Lucifer a TV2-n, ami Heti Hetes ellen ment, Alföldi vezette, nem tudom meddig ment.

Az RTL-en is volt egy Fiderikuszos, amiben egy hold-asztalnál ülted, de Friderikusz összeveszett a vezetőséggel, ezért levették, pedig nyert nézettségben (annó ezt mutatta a tévé, hogy azon a héten a Jurassic Park volt a második a listán, ez meg az első).

Katalin bírónő, ebben egy tárgyalóteremben húsz perc alatt lezavartak egy ügyet, persze elég bénán, fél perc alatt megtört a tanú, hogy nem tud tovább falazni a barátjának, meg hasonlók.

2015. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meglepő és mulatságos volt a friderikuszos címe.
2015. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen! A Bajor show-ra emlékszem, szegény Bajor Imre egy rettenetes ripacs műsort csinált...


Az Egy a 100 ellen az más, mint a Százból egy. A Százból egy talán még a kilencvenes évek végén mehetett, Vízi András (Szerencsekerék) vezette és roppant idegesítő volt. Csak azért emlékszem rá, mert Gálvölgyi csinált róla egy viszonylag jó paródiát. Az Egy a 100 ellen kb. tíz éve mehetett, Sváby vezette, miután otthagyta (kirúgták?) a Naplóból.


A LUCIFER!!! Tényleg :D Arra már cseppet sem emlékeztem, eléggé sótlan ellen-Heti Hetes volt az is. Egy-két adást láttam, arra emlékszem, hogy ebben mutatták be a Nyócker! című rajzfilm előzményének tekinthető rövidfilmeket, és a műsor dizájnját is azok csinálták, akik később a filmet.


A Friderikuszos műsor amire gondolsz, az a Meglepő és mulatságos volt, szintén a kilencvenes évek végén az RTL-en. Az a műsor kb. arra épült, hogy Fridi és a haverjai (Lőrincz L. László, Xaver stb.) körbeszívattak mindenkit. Celebekkel csináltak álriportokat vagy az utcán átverték az embereket aztán jól kiröhögték őket.


A Katalin bírónőre is emlékszem, az egy nem túl jó licensz volt (az eredeti azóta is sikeres Németországban).


Friderikuszról jutott eszembe, volt egy műsora a tv2-n, az Osztálytalálkozó. Annyi maradt meg, hogy hírességeket hívtak meg és összeszedték az egykori gimnáziumi osztálytársaikat és mindenféle játékokat kellett csinálniuk. Emlékszem, egyszer volt az öreg Knézy is. Aztán Friderikusz elment a konkurenciához és Szily Nóra örökölte a műsort, ami vergődött még egy darabig aztán kimúlt.


Ha már itt tartunk, volt egy műsora Vágónak is, amiben Szulák Andrea és Usztics Mátyás voltak állandó vendégek, Ki vagyok én? néven futott, de asszem az nem volt bukta, csak kifulladt idővel. A vége felé már nem Vágó vezette, mert ő elment az RTL-re a Legyen ön is milliomosba. Hogy ki vette át, az rejtély. Talán Kósa L. Adolf, ha ez a név még mond valakinek valamit :D


És végül de nem utolsó sorban, volt egy rettenetesen elfuserált tv2-s könnyűzenei showműsor. Anno mikor 2002-ben a csatorna arculatot váltott és ezzel egyidőben elindította a Big Brothert (pfejj), a Dáridó-féle Lagzilajcsi mulatós izét is kivágta, Lajcsit kirúgták és a műsorsávjába egy popzenei esztrádshow került. A vezetője valami Vivás buksza volt, Zsu vagy ki. Nem sokáig húzta, senkit nem érdekelt a magyar zeneipar futattott celebjeinek pojácáskodása.


Ellenben volt ekkortájt a Dalnokok ligája, ami viszont korrekt műsor volt.


Kis személyes megjegyzés: olyan furcsa, hogy ennyi év távlatából emlékszem ezekre, mert az elmúlt 5 évben nem hogy TV-t nem néztem, de készülékem sincs. Úgy látszik, a média tényleg beférkőzik a tudatalattiba :)

2015. nov. 3. 19:01
 7/12 A kérdező kommentje:
Atyaég, hogy felejthettem el MINDEN IDŐK EGYIK LEGALJASABB tv-s produkcióját, a Micukó - a világ ferde szemmelt, melyben Stahl Judit öltözött be japán riporternőnek, ezzel átvágva az alanyokat. A műsor kis híján hazavágta a magyar-japán viszonyt is, mivel már a címe is rasszista volt.
2015. nov. 3. 19:39
 8/12 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, talán csak a Boros-Bochkor Showről halottam.
2015. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A Boros-Bochkor Show-ról ami 2000-ben futott hallottál, de a Vundersőn c. borzalomról, ami kb. egy éve mehetett, arról nem? Ez elég fura.
2015. nov. 3. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs honnan halottam, csak ismerősen cseng a Boros-Bochkor.
2015. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!