Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valamilyen megható, rövid...

Van valamilyen megható, rövid történetetek ami veletek esett meg és szívesen emlékeztek rá?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Az hogy megszületett a kisfiam 10 hónapja. Megható és szívesen emlékszem rá!:)
2009. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
A legszebb és a lemeghatobb a kislányom születése,sosem fogom elfelejteni,mikor először láthattam.És a férjem aggodó tekintetét,mikor kitoltak a műtőből(császár),még sosem láttam igy.Ápolónőként dolgozom,éppen közeledett a Mikulás.Mindenkinek roskadásig volt a éjjeli szekrénye csoki mikulásokkal,akiket látogatott a család,volt mindenük.Viszont egy jo fej idős bácsinak üres volt az éjjeliszerénye teljesen.Másnap mentem éjszakára és vittem neki egy csoki télapót.Annyira megvolt hatodva és én is,mindig mikor beléptem a kórterembe ott volt a féltve örzött ajándék.
2009. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Amikor megtudtam, hogy az egyik barátnőm terhes :) tudtam hogy az első gyerkőc is kínok árán jött össze, és hogy már a korban is benne van annyira hogy most jöjjön össze a második, vagy soha, és mikor megtudtam... remegő hanggal hívtam fel és egész este sírtam örömömben, még aludni se tudtam annyira örültem a boldogságának :)


22L

2009. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen szerettem volna kijutni babysitterkedni kulfoldre tinedzser koromban. Amikor osszejott a lehetoseg, nagyon de nagyon boldog voltam!:)

Es neked is van egy jo story-d?

2009. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 is van :)

az egyik mikor szalagavatón volt ilyen szöveg h anyukáknak meg apukáknak megköszöntük amit értünk tettek és akkor az olyan megható volt és mikor láttam h apukám pityereg én se tudtam megállni. Még sose láttam őt így elérzékenyülni azelőtt.


A másik mikor a párom megkérte a kezem az olyan szép volt,aztán egész este olyan volt,mintha most lenne az első randik-tiszta zavarban voltunk,csak vigyorogtunk.aztán mikor anyuméknak bejelentettük,sok boldogságot kívántak és megcsillant a szemükben néhány könnycsepp, és átöleltek,nagyon jó volt :)

2009. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen 4 -napja egy ismeretlen büfés nő megálapította,hogy milyen szép arcom van azt mondta ezen a környéken valamilyen anett a legszebb,de az még az én szépségemmel is vetekszik,annyira meghatott.

A másik meg 10 éve történt mikor 9 évesen kaptam egy kis kutyát akit a mai napig imádok.

19/L

2009. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!