Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van olyan köztetek, akik nem...

Van olyan köztetek, akik nem néznek tévét? Mert mondjuk nincs is?

Figyelt kérdés
Mi pl. dvd-n nézünk mesét, vagy neten keresek filmeket. Ki nem állhatom a tévét az idétlen reklámok miatt.
2015. nov. 9. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk sincs tévénk, de nem azért, mert ki nem állhatom, hanem mert így alakult. Nem tartom magunkat se jobbnak se rosszabbnak azoknál, akiknél van.
2015. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk kb 6 ève nincs tévénk. Külföldön èlünk, de már otthon sem nagyon néztem mikor volt, max a híreket vagy meccseket, ezeket meg neten is meg tudjuk nézni.
2015. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Mi a kérdés?

Te magasabb rendű vagy azoknál, akik néznek TV-t?

A "TV nézés" egy homogén halmaz, és nem számít, hogy ki- mit néz a TV-ben?

2015. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Én is pont abból kifolyólag nem nézek, hogy utálom a reklámokat. Meg, ha kell film ott az Ncore, minek maradjak fent este 10-ig ha netán akkor kezdődik?
2015. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

A szüleimnél volt TV, de néha évekig be se kapcsoltuk. Felújításkor konkrétan elétoltunk egy szekrényt, senkinek se hiányzott abban az időben sem. A mértékletes TV nézés szerintem nem rossz, de könnyű túlzásba esni - ha állandóan megy a TV a háttérben, az nagyon rossz dolog.


Azóta elköltöztem, és nincs TV nálunk - de cserébe itt meg más fórumokon elpocsékolok annyi időt, amit más a tévézéssel.

2015. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

a reklámok engem is zavartak, nem kicsit(nálunk nincs bekötve a tv pár éve)

a trendi mesék meg úgy sincsenek benne(ami valahol szocializálná is a gyereket, mert értené melyik meséről beszélnek a többiek)


de meg kell mondjam, a több órás csilingelő babazenébe is a youtube-n képesek jó hangos reklámot bevágni, amikor az ember osonni sem mert, örült, hogy végre épphogy alaludt a baba..és REKLÁM ...

2015. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Sok éve nincs TV-nk. 5 gyerekünk van, 11-18 évesek, ők így nőttek fel. Soha sehol nem érte hátrány őket, hogy nem néznek Tv-t.

Internetről, rádióból tájékozódunk. A 14,5 éves gyerekünk pl. nagy rádióhallgató (MR-1, nem ám kereskedelmi Tv!).

A filmeket mi is DVD-n nézzük.

2015. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A lepontozó meg elmehet a sunyiba. Aki meg azt kérdezte, talán magasabb rendűnek tartom-e magam: nem. Azért kérdeztem, mert sokan el vannak hűlve az ismerősi körömben, hogy hogy lehet élni tévé nélkül.
2015. nov. 10. 09:01
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

#7:

" (MR-1, nem ám kereskedelmi Tv!). "

Nem biztos, hogy nem járna jobban egy kereskedelmi TV-csatorna nézésével, mint a kormányszócső hallgatásával.

2015. nov. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk van HBO előfizetésünk HBO GO hozzáféréssel, így azt rendszeresen nézünk, de mást nem nagyon.

Esetleg még Nat Geo HD, Animal Planet vagy valamilyen zenecsatorna a háttérbe ( VH1 ).

Ezeken reklám sincs.

A többi csatornát mi sem szoktuk nézni.

2015. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!