Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan köztetek, aki...

Van itt olyan köztetek, aki baba mellett végzett el valamilyen tanfolyamot, ami mondjuk több éves, tehát nem gyorstalpaló? Hogy éltetek meg? Nyilván baba+meló+tanulás egyszerre nem mehetett? Manapság ez elképzelhetetlen?!

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha kicsi a gyerek akkor gyed mellett simán beletud férni, ha nagyobb akkor pedig az ovi nagy segítség, bár ez mellett még munka is már nehéz talán 4-6. órás.
2012. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Én főiskolát végzek az ikreim mellett. Mindent lehet, ha akarod, persze csak segítséggel.

Most is tanulnom kellene, de nem megy:( Bár ez mindig így kezdődik, aztán mégis sikerül minden vizsgaidőszakom letudni, nem is rossz eredményekkel!

2012. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Én a főiskolát végzem a kisfiam mellett,párom dolgozik plusz szakmát csinál,előző évben nem voltak közel a nagyszülők mégis a legjobb féléveim lettek,most már csak 5 tantárgyam van és júniusban az államvizsgám,most hogy már nagyobb 20 hónapos kicsit nehezebb,de Ő bölcsibe jár én szakmai gyakorlaton voltam,most egy 4-6 órás munkát keresek,hogy délután 2 ig nincs itthon több időm van tanulni
2012. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, és mindannyian saját lakásba/albérletbe laktok vagy rokonoknál?
2012. dec. 10. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
albérletben laktunk az előző tanévben a suli városában,most apukám lakásában lakunk amit Ő már nem használ,felújítottuk,lefestettük,és most egy ideig itt vagyunk
2012. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Az ikres vagyok.

Mi saját albérletben lakunk:)

2012. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Mi szülőknél lakunk,de mindent felesben fizetünk.1,5 éves tanfolyamba kezdtem bele nemsokára vizsgázom az első tárgyból,de nem igazán tudok tanulni,senki nem ér rá vigyázni az 1 évesemre.ha meg velem van nem lehet tőle tanulni,mert vagy cicit kér vagy szedi ki a kezemből a könyvet :D

Kíváncsi leszek mit produkálok vizsgán.

2012. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Én másfél éves tanfolyamot (mérlegképest) csináltam meg, mikor a lányom kicsi volt. Nem volt vészes (így utólag), vizsgák előtt tanultam jobban, mikor ő aludt (általában éjjel). Jó eredménnyel csináltam meg a vizsgákat, az utolsónál már dolgoztam is, de végülis meg lehetett oldani.
2012. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
2éves a szakképzésem,bár nemrég született a babám és már csak ez az egy év van.Jövőhéttől lesz az első vizsga és még egy szót nem tanultam.Bár az 5 tárgyból kettőt tudok csak,hogy mit tanuljak,mert az igazgató semit nem tud,hogy mi hogy kell(osztályozót teszek,mert nem járok ugyebár be).És tervezek jövöre még egy egy éves szakmát,mert árban nem sok havonta és legalább a kicsivvel tudok lenni itthon.Dolgozni ugyebár nem dolgozok,mert csak érettségim van és 2hónaposan nem is adom bölcsibe a kicsit.Annyira nem félek tőle,hogy nem sikerül a vizsga,mert párszor elolvasom,akkor megmarad annyi,amennyi kell a dogákhoz.Gyakorlati része meg,ami matekos attól félek a legkevésbé,mert abban elég jó vagyok.
2012. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!