Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Hungary's Got Talent bizonyo...

A Hungary's Got Talent bizonyos részei más szerint is meg vannak rendezve?

Figyelt kérdés
Például a sok "nekem úgyis menni fog, én vagyok itt a legjobb" fellépő, akik persze aztán mindig borzalmasok, nagyon szembetűnő. Vagy épp most, amikor a két zsűri veszekedett, mert az egyik mindenre nemet mondott, annyira valószerűtlen... Meg az indokok is, amiket a nő felhoz, miért utasítja vissza.

2015. nov. 21. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden meg van rendezve amit tévében látsz.
2015. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ez a dolog is,hogy most meg szépen kibékülnek és minden happy end...eléggé megrendezett az egész,és ez elszomorító :(
2015. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek, második.
2015. nov. 21. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

enis nezem most. a hülye emberek akár lehetnek valósak is, vagy csak tudják hogy így kerulhetnek be az adasba (szóval nem hülyék, csak igy hívják fel magukra a figyelmet)

a zsűris vita nyilván megrendezett (lasd a kibekulo jelenetnel a kamera pont ott volt)

2015. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen vicces elemei az egész műsornak eddig a két fekete hajú kissé bolond ikercsajok voltak.
2015. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát pl mikor az X-faktorba egy híres énekes fia bement, na, asszem, az a jelenet, hát nekem mintha kicsit mű lett volna; hogy nem ismerték fel, mert szerintem mint két tojás, nekem egyből az volt az első gondolatom, hogy biztos a fia, olyan nagy a hasonlóság, szóval szerintem az ott meg volt rendezve. De egyébként én nem tudom, még csak kicsit belenéztem a Got talentbe, de egyébként el tudnám képzelni, hogy picit bele van szólva, de én asszem, hogy a legtöbb reakció őszinte lehet. Egy-két apró jelenetet elképzelhetőnek tartom, merthogy a showra mennek talán, úgyhogy szerintem lehetséges, de én nem tudom, még csak nagyon keveset láttam belőle, 2-3 produkciót.
2015. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*mármint én egyből rákérdeztem volna, hogy nem rokonok-e véletlenül. Most nézem,hogy nem full ugyanolyanok, de egy-két vonást azért fel lehet ismerni:D Meg úgy is az a részlet volt bevágva előzetesbe. Na de nem ez a lényeg, szóval szerintem valamennyire beleszólhatnak, el tudnám képzelni, de most ezt nem tudom, mivel még keveset láttam a HGT-ből:)
2015. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egész meg van beszélve, ismerősöm benne volt a Supergirlsben és előre tudják, hogy bejutnak az élőshowba de ott az elején ki fognak esni.
2015. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!