Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vélemények a 80 nap alatt a...

Vélemények a 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal című rajzfilmről? Kedvenc szereplő?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvencem volt. Ki volt a kedvenc szereplőtök és miért?

Mostanság m2-n megy vasárnaponként kettő órakor, még az elején tart.



2015. nov. 23. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerettem, azt, hogy utaznak, távoli tájakat mutatnak. :)
2015. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is gyerekkoromra emlékeztet, jó kis mese volt
2015. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Isteni, csodálatos sorozat<3<3<3 Kedvenc szereplőn sosem gondolkoztam:)
2015. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc szereplőm talán az a kis hörcsög : )
2015. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egy friss rajzfilm, de én csak most néztem végig, mert szerencsére most is ismétlik itt-ott. Aranyos, kellemes hangulatú, és élvezet volt hallani azt a rengeteg klasszikus magyar szinkronszínészt, aki szerepelt a magyar változatban.


A dalbetétek néha zavartak benne, amiknek nem láttam értelmét, és mivel nem voltak lefordítva, nem is értettem őket. Az is kár, hogy milyen rövid lett. Tudom, hogy később kapott folytatást két másik Verne regény alapján, de azt nem tudtam megnézni, mert az animációja nagyon silány, meg azt is sajnálom, hogy nem tudták megőrizni az eredeti hangokat.


Kedvenc szereplő nem volt, mert pár kivételével mindenki tetszett.

2017. febr. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom egyik nagy kedvence volt, videóra is felvettük az összes részt. DVD-n máig megvan mind a 26 rész eredetiben. :)

Nehéz mondani kedvenc szereplőt, a legtöbbjüket szerettem, de ha valakit kiemelnék, talán Bully-t mondanám, mert vicces volt az állandó tengeribetegségével, meg a lustaságával, ami miatt a társának, Dix-nek sokszor az idegeire ment. :D

2020. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!