Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Walking Dead minek köszönhet...

A Walking Dead minek köszönheti bravírozó népszerűségét?

Figyelt kérdés

Még egy percet sem láttam belőle, de fontolgtom, hogy elkezdem nézni. Írnátok róla véleményt? Elsősorban az érdekel, hogy fektet-e akkora hangsúlyt a szereplők lelkivilágára, érzéseik bemutatására, mint a Lost című sorozat? És ha igen, akkor milyen eszközökkel teszi ezt?



23f



2015. nov. 29. 23:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
29%
Én egy évadot tudtam végig nézni, nem tetszett. Vontatott és unalmas volt nekem. Többen mondták hogy később jobb lesz de nekem nincs hozzá kedvem újra belekezdeni.
2015. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Közel sem. Igazából a Lost egy elég rétegsorozat volt, ami bevonzott mindenkit a misztikummal. A TWD inkább a vérrel meg az agyon hirdetettségével vonz be mindenkit.
2015. nov. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor mondhatjuk, hogy nem képvisel olyan szintű értéket, mint a Lost? Persze, tudom, sokan csak a misztikumot látják, de ott azért elég keményen, néha többszörösen széthullott emberi sorsoknak is szemtanúi lehetünk, s nekem ez tette oly csodálatossá a Lostot.
2015. nov. 30. 12:16
 4/16 anonim válasza:

Hát a pénznek biztosan köszönheti, többek között a nagy reklámkampány miatt.

Egyébként érdekes dolog párhuzamba állítani a Lost-tal, noha mindkettő népszerű sorozat. Nekem speciel nem tetszett a Lost, így nem is követtem, viszont a Walking deadet szívesen nézem.

2015. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 health visitor ***** válasza:
70%
Véleményem szerint igen nagy hangsúlyt fektet a szereplők lelki világára. Ez áll a középpontban, ha valakinek csak annyi jön át, hogy véres zombis film, akkor nem kapta el a lényeget...lehet én vagyok túl érzékeny, de én például pont azért nem mertem nézni egy ideig, mert egyszerűen az a lelki sokk, hogy egymást kell megölniük az embereknek, elvesztik az életüket, gyerekeket gyilkolnak le nekem kicsit sok volt. TEhát úgy gondolom igen csak nagy lelki hatást gyakorolhat azokra, akik ebbe beletudják élni magukat. A film egyébként nagyon jól bemutatja, hogyan hullik szét minden egy olyan világban ahol szörnyű körülmények között küzdenek az emberek. A népszerűségét szerintem annak köszönheti, hogy emellett a lelki folyamatok mellett megjelennek az ijesztő jelenetek is. Akinek mondjuk az érzelmi része nem számít, az még mindig láthat benne izgalmat a jelentek miatt, akinek meg az érzelmi része a fontos, ő meg amiatt nézi... hogy mennyire vontatott... az új részek már kicsit tényleg azok...de szerintem még így is izgalmas sorozat. :)
2015. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

nem olyan király, mint a lost, én meguntam, neked lehet, hogy tetszene kicsit. De azért elárulom, hogy nem csak a lost ért fel önmagához.

Ha jó sorozatot akarsz nézni, akkor ott van a Breaking Bad, a Sons of Anarchy, a Szökés, a 24 és még a Trónok harca. (bár ez utóbbiról sajnos nincs még személyes tapasztalatom, MÉG!) fontold meg, hogy megnézed azokat, amiket küldtem, ezek a legjobb sorozatok, amiket csak tudtam!

2015. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=tWNusr_I2u8


9:40-től beszélgetnek a TWD-ről.

2015. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legjobb sorozat.Igen szerintem sokat fektet a lelki világukra az embereknek és amiatt a sok divatrajongó aki csak a vérre vágyik kritizálja sokszor.A Lost is nagy kedvenc volt.
2015. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
egyetlen baja van. Ez miatt unalmas is. Nincs soha semmi váratlan. semmi hirtelen csattanó, ami olyan rohadtul epic lenne. Lássuk be, ilyenektől hemzsegett a Lost.
2015. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

én a Lostot nem szerettem, a TWD-t bírom, nem a zombiölés miatt, az a legkevesebb, egy idő után rutinból gyilkolják őket a szereplő, és csak extrém esetekben tudják meglepni őket

a TWD főszereplői nem a zombik, hanem az emberek egy teljesen megváltozott világban, ahol ember embernek farkasa. és az a fő kérdés, meddig tud valaki ember maradni, és hol megy át állatba, hol a határ. emellett a jellemfejlődéseket nagyon szeretem benne, hogy lesz a magányos farkasból csapatjátékos, hogy lesz az anyából, akit vert a férje, az egyik legkeményebb túlélő és gyilkos, hogyan tud egy túlélő csapat beilleszkedni egy másik, új közösségbe, órákig sorolhatnám


a zombiöldöklés mögött nagyon sok minden van, csak meg kell látni

2015. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!