Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A tronok harcaban a 3. evad 9...

A tronok harcaban a 3. evad 9 resz volt a legjobb az 1.3 evadban . (? , tobbi lenn)

Figyelt kérdés

na. az a resz volt eddig a legizgalmasabb es legviccesebb:

pl. amikor bromék bementek ejszakara egy magas toronyba ..(nem tom hogy miaz de mindegy) es jottek emberek es villamlott Hodor mindig hodorozott es brom mondta neki Ne hodorozz xD

az izgalmas jelentet pedig ez volt:

amikor robék voltak egy eskuvon es mindenki meghalt rob feleseget leszurtak robot meg szamszerijjal meglottek.ledis starkot eloszor lenyilaztak kesobb meg elvagtak a torkat .az eleg durva volt


es mindezeken kivul Gyofri meg a leniszterek nem voltak benne a reszben

szerintetek is ez volt az 1., 3. evadban a legjobb resz??


2014. júl. 18. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:

SPOILER: Nem. Sokkal viccesebb rész lesz majd, amikor Brienne-t az ötödik évadban a Myri Thoros által feltámasztott Catelyn Stark akasztja fel Podrickkal együtt. Nem kellett volna Jaimebe beleszeretnie. :S


De szerintem a Purple wedding volt az eddigi legjobb rész.

2014. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,én csak a 3.évadig láttam most kezdem a 4.et
2014. júl. 18. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!