Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc évadotok az Amerikai Horror Storyból? (SPOILER-ek előfordulhatnak. Csak mondom)

Figyelt kérdés

Én most fejeztem be az 1.-őt, a Gyilkos Házat. Bár rengeteg fennmaradó kérdés maradt bennem, és a történetben is van egy-két logikai hiba, de amúgy baromira tetszett. Az Asylumból pedig még csak az 1. epizódot sikerült megnéznem, de igéretesnek tűnik, és teljesen eltérőnek az előző évadtól, szóval valószínűleg ebben sem fogok csalódni.

Viszont a Covenről és a Freak Show-ról elég sok rossz véleményt olvastam. A Covenről egészen pontosan azt, amitől én is tartok, már csak a trailerét nézveis , hogy egy tinis, vampire diary-ra emlékeztető sztori lesz horroros köntösbe bújtatva.

Tényleg lefelé csúszik a sorozat színvonala az évadok múlásával? Ja és akik látták már a Hotelt, nektek hogy tetszett? Lady Gaga nem cseszte el nagyon? Annyira sajnálom, hogy Ő van a Hotelben Jessica Lange helyett, félek hogy elfogja cseszni az egészet, annyira nem bírom őt... :(



2016. jan. 23. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A Hotel majdnem felért az Asylum-hoz. Számomra a Coven volt a mélypont, de semmiképp nem hívnám Vámpírnaplósnak. Egyszerűen csak nem volt jó. Az első és a második évadot is imádtam, a negyediket fenntartásokkal néztem, de a Hotel is nagyon tetszett. Gaga egyáltalán nem cseszte el, jól játszotta a Countesst. Személyes kedvencem Matt Bomer volt. Sarah Paulson is egész jót alakított, bár nemigazán bírom.
2016. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Asylum az én kedvencem. Annyira nyomasztó volt, nem is inkább félelmetes, és ez volt benne a legjobb. A Murder House valami hihetetlen jó volt, a Coven annyira nem. Nem tetszett, hogy mindenkinek happy end és nem haltak meg mindannyian mint az első évadban. A Freak Show nem tetszett de végig szenvedtem, a Hotelt meg kb. kéthetente egyszer nézem annyira nem köt le. Pedig amúgy a részek izgalmasak benne...Lady Gaga meg nagyon jó benne. De nekem Sarah Paulson volt a kedvencem. :D
2016. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az 1-2. évad a kedvencem. A 3. még talán nézhető. A 4. katasztrófa, sokkal többet vártam tőle.

Az új évadot még nem láttam.

2016. jan. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Asylum

Magasan a legjobb évad. A Murder House volt még jó, a többi évad nagyon gyenge lett, Hotelt már inkább végig se néztem.

2016. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Khaleesi98 ***** válasza:
Az elso evad viszi a palmat egyszeruen felemetesen jo volt, a masodik is jo volt, a harmadik katasztrofa, a negyedik jol indult de tul sok volt a kis tortenet es unalmassa valt, az otodik meg mar egyaltalan nem hozza a szinvonalt, csak arra megy hogy behanyjunk
2016. febr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az első baromi jó,ahogy a 2. is. A 3.is tetszett. A 4.nagyon gagyi,ahogx az 5.is .Nem érnek fel az első kettőhöz az tuti. Na meg a 3.hoz sem.!
2016. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!