Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Való Világban miért csak a...

A Való Világban miért csak a konfliktusokat mutatják örökké?

Figyelt kérdés

De komolyan... huszonéves aggyal nézve, ráadásul így hogy már rég lecsengett és egymás után akár 5-6 ot is, azt vettem észre hogy semmit nem tudunk ezekről az emberekről, és ha valami feladat van, tegyük fel "őszinte kérdések órája", akkor bevágnak 3-4 részt, ahol épp olyanra kérdeznek rá ami konfliktusközeli, szerelmi szálak stb... de szerintem elhangzik úgy 10-20 kérdés is, személyes dolgokról stb... Miért csak ezeket emelik ki?


Én tökre kíváncsi lennék egyes szereplők életére, vagy történetei stb... Így volt ez régen is, vagy csak újabban ez a szokás? :/



2016. jan. 24. 03:18
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
De komolyan... huszonéves aggyal hogy bírtál megnézni 6 részt ebből a szennyből? Az RTL-nek a konfliktus a kenyere ezt már tudhatnád.
2016. jan. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert sokan csak ezt bírják nézni... Én sose bírtam. Megjátszás az egész kiosztják a szerepeket aztán azt kell játszaniuk.
2016. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre van igény... Nem véletlen, hogy a legprimitívebbeket csak válogatják be a játékba.
2016. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát... foszlányokra emlékszek még amikor a VV 1 ment, jóóó rég, de én úgy emlékszem hogy akkor még volt színvonal. Meg akkor ugye nem ilyen 18-20 éves idiótákat válogattak be, hanem 30-40 éveseket is, akikre így emlékszem Majka,Oki,Lorenzo meg az a Szabolcs (még a papám is szavazott rá anno lol), de én úgy emlékszem hogy itt volt még színvonal, még ha kicsit parasztos is, de nem a pöc*üket lóbálták meg köpködtek egymás arcába szó szerint


De még így is jobban szórakoztat, mint sok mai túlértékelt sorozat :D De én azért megtudnék szívesen több dolgot a szereplőkről, mert ezek alapján ítélni amit a kedves vágók nekünk összeállítanak...

2016. jan. 24. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:

VV2-ig nem volt megrendezett, utána már előre megírt forgatókönyv szerint mentek a dolgok. Az ókori római mondásban meg mit mondanak mi kell a népnek? Kenyér meg cirkusz. Az utóbbira koncentrál az összes ilyen valóság show, ugyanis az átlagnézőnek ez kell. Még az se érdekli őket, hogy többször is bebizonyították full megrendezett az egész. Az összes ilyen valóság show minden, csak nem valóságos. Se Való Világ, se X-faktor. Utóbbinál alapból már a selejtezőn meg volt a lista írva kimehet tovább és ki nem. Nem hiába volt az, hogy többször is burkoltan fenyegető levelet küldött az X-faktor a résztvevőknek, hogyha bármit szólni mernek a médiának mik folytak a háttérben, akkor milliókat kell fizetniük a szerződés értelmében (úgy mehettél csak a selejtezőre, hogy aláírtál egy szerződést miszerint semmilyen konkurens csatorna műsorában nem szerepelsz legalább két évig). Mielőtt valaki azzal jönne ez csak városi legenda: nem, nem az, saját szememmel láttam az e-mailt, ugyanis egy ismerősöm indult az X-faktor 2. évadában.

Meg a kvíz műsorokban se hidd, hogy nem megrendezett. Nem hiába volt balhé belőle, hogy az Unicredit Bank focis reklámjának ,,Totyája" nyerte meg egyszer a Maradj Talpon ,,fődíját".

Szóval amit a TV-ben látsz ilyen műsorokat az mind megrendezett.

2016. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!