Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvencetek a Való világban?

Ki a kedvencetek a Való világban?

Figyelt kérdés
Irhattok sorrendet is. De kerüljék ezt a kérdést a való világot nem néző emberek, köszönöm !

2015. jan. 7. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Egy normális ember van bent Edina. A többi mind genetikai hulladék.
2015. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Edina normális ember? Amit Zsúval csinált az förtelmes. Az elején én is kedveltem de most, megfoghatná Maci és Dennis kezét és mehetnének haza. Na de azért köszi a választ! :)
2015. jan. 7. 18:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs kedvencem, mert napról napra változik az is hogy egyáltalán kit viselek el. Utáltam Renit, kirúgták hál istennek. Zsuzsának szurkoltam, mára őt is megutáltam. Aztán Edinában láttam a lehetséges "kedvencet", most már alig várom hogy kirúgják őt is. Macit is utálom kezdettől, mint ahogyan Dennist, Pöcköst, Lacit, Dórácskát is. Danit és Robint elviselme még, ha nagyon muszáj valamelyiket mondani, akkor legyen Robin, de ő sem kedvenc, csak az összes küzül a legelviselhetőbb számomra. Végignéztem az összes eddigi szériát, és ezek az eddigi legutáltabb lakók nekem.
2015. jan. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Zsuzsa egy hazug, undorító szajha. Nem tudom, hogyan szerethetitek, ez azt bizonyítja, nem vagytok gondolkodó emberek, ha bedőltök neki.


Senkit sem szeretek, Robint sem kell isteníteni, nem csinál semmit, miért érdemelne akármit is?

Fanni és Dennis egyszerűen csak közönségesek.

Még talán Dani a legnormálisabb. De ő se igazán.

Az VV6-ban sem szerettem senkit, legalja emberek.

2015. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 klaudia1010 válasza:
Ádám de sajnos már kiesett.De Lacinak is drukkolok
2015. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Maci, de csak amikor vicceskedik. :)

Amúgy Robin, mert ő legalább nem totál hülye, alkesz. :D

2015. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Fanni
2015. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dani.
2015. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem Dennis fogja megnyerni
2015. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fanni
2015. jan. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!