Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Új UPC Direct előfizetőként...

Új UPC Direct előfizetőként nektek mikor kötötték be a szolgáltatást az igénybejelentéstől számítva? Valóban csigalassú az ügyintézés?

Figyelt kérdés

Facebook oldalukon egyre több bejegyzés olvasható a hosszú beüzemelési időről, a lassú és nem megfelelő ügyintézésről. Valaki 2 hónapot ír az ÁSZF szerinti teljesítési időnek, de akad, aki 2,5 hónapja vár a szolgáltatás indulására, miközben számos megkeresésére nem kap érdemi választ.

Ti tapasztaltok hasonlót? Rendelnék tőlük műholdas csomagot vagy akár kombót is, de ha ilyen a hozzáállásuk, inkább megyek más szolgáltatóhoz.



2016. jan. 28. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:

UPC Direct-nél vannak forgalmazók is, szerintem van olyan is, aki szerel is, nem csak szerződést köt, s valszeg ők gyorsabban dolgoznak, de ennek utána kell nézni. Mindenesetre ha már UPC direct, akkor nem gondolkodtál saját felszerelésen? Saját box, saját antenna (ha az nincs). 1000Ft-tal kevesebb a havidíj, s csak kártyás előfizetést is forgalmazónál jó eséllyel 1-2 nap alatt elintézed, attól függ, van olyan, aki aznap elintézi, ha már reggeli órákban bemész az üzletbe.

Persze csak kártyás vételnél max. két kártyát kapsz, ha ennél több vételi hely lesz a házban/lakásban, akkor nincs értelme beszélni róla.

Amennyiben abszolút nincsenek ismereteid a műholdas vételben akkor viszont nem ajánlom, mert egyéni vételnél nem élhetsz panasszal, ha vételi problémáid vannak.

1 antenna ára kb. 3000Ft-nál kezdődik használtan, egy box ára kb. 10 ezernél használtan, 15 körül újonnan. Ha egy kicsit okosabb box kell, akkor pedig 20-25 körül használtan.

Én is saját felszereléssel használom az előfizetést, de nekem nem kell szerelőt hívnom, ha valami gond van, ez a hobbim. Tudom, legalább akkora ökörségnek hangzik, mint a sporthorgászat. :D


Úgy általánosságban pedig úgy gondolom, hogy ez abszolút lakóhelytől függő, milyen gyorsan szerelnek. Egy fórumban nem fogsz üdvrivalgást olvasni, hogy "nekem már másnap beszerelték, mekkora király már ez a team". Csak a panaszt, erre teljesen felesleges alapozni!

Szóval ha mindenki leírná ténylegesen, hogy meddig tartott nála a szerelési idő, akkor lehet elveszne ezek között azon panaszok, akik 2 hónapot emlegetnek.

2016. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!