Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Freddie nyerhet...

Szerintetek Freddie nyerhet az Euróvízión?

Figyelt kérdés

Szerintem megvan neki az esély a 2. helyre. Oroszország fog nyerni. Ne jöjjetek azzal,hogy utálnak minket,20-ak leszünk,mert volt Albánia is 5.,pedig őket mindenki utálja. Alfréd lefogja mosni a pályáról azt a hamis hangú franciát és azt a nyávogó spanyol csajt,figyeljétek meg!


Francia: https://www.youtube.com/watch?v=iRlty1XE6_w

Spanyol: https://www.youtube.com/watch?v=HVFWvQhNDa4



2016. ápr. 2. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem benn lesz a top 3-ban... imádom őt nagyon kedves és csodálatos hangja van :) a szám pedig fantsztikus és alfréd is szimpatikus és jóképű
2016. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1, Oroszország

2, Magyarország

3, Litvábia

4, Ciprus

5, Horvátország

6, Észtország,

7, Spanyolország (Mert nagyon imádják,pedig csalódás lesz.)

8, Bulgária

9, Ukrajna

10, Franciao. (Csalódás ugyamúgy)

2016. ápr. 3. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Az euróvízió nem arról szól,hogy dalok versenyeznek és a legjobb előadás nyer.

Minden ország arra az országra szavaz, amelyik szomszédja, vagy egy nyelvcsaládba tartoznak, hasonló a kultúrájuk, vagy amelyikre egyszerűen érdekükben áll. Kb. egy zenével fűszerezetett politikai közeledés.

2016. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Jól kimásoltál egy választ egy másik esc kérdésből,de kösz. ex yugók nem nagyon szavaznak egymásra.
2016. ápr. 3. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
általában az oddsok és a szavazások nagyjából belövik a helyeket, és örülhetünk, ha Freddie Top 10 lesz. A jelenlegi politikai helyzetben csoda lenne a Top 5. A francia és a spanyol szerintem is túlértékelt, élőben nem fognak nagyot szólni. Az orosz fog nyerni. 100%
2016. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ByeAlex elsőként jutott be a döntőbe, Kállay- Saunders András meg még a döntőben is sokáig első helyen volt, azt mondják, úgyhogy valamennyi esélyt látok rá, de amúgy egyébként meg passz, mert én mintha pl Wolf Katinál olvastam volna olyat, hogy neki visszatartották a rá küldött szavazatait, szóval valakinek nem tetszett talán, hogy szeretik a magyar versenyzőt, és akkor nem adták tovább a pontjait, de remélem azért ilyen valójában nem volt egyébként. De szerintem amúgy tök ügyi a Freddie, szóval az első 5-re szerintem jók az esélyei, hát a legelső helyet azt tényleg nem tudom, de jó a száma is, meg szépen énekel, egyedi a hangja is, szóval szerintem szeretni fogják őt meg a produkcióját, de azt nem tudom, hogy mennyire lesz elég, én még ugyan nem hallottam a többi indulónak a dalát, de szoktak lenni nagyon erősek. De hogyha nem ér el előnyös helyezést, akkor is szeretni fogjuk, mert nem lehet mindenki első, de nagyon drukkolok neki:)
2016. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a Wiwibloggs szerint a döntőbe se jut be, mondjuk ott fiúk zsűriztek, volt köztük feka is, gondolom, jelentősen szerepet játszott Magyarország "rasszista, migráns elutasító" politikája. Az viszont jó, hogy tele vannak felháborodott kommentekkel emiatt, sokan szeretik. Top 10 nagy dolog lenne, de előbb a döntőbe jussunk be.
2016. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!