Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Magyarországot Boggie képviseli az Eurovízión 2015-ben?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A szám unalmas és szenzációhajhász, és sajnos maga Boggie sem lett szimpatikus a szereplései alapján- a hangja egyébként szép. Nem neki szurkoltam.
2015. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Maga a dal nagyon unalmas.

És politizálni probál.


Szóval így maga a dal 10/0


De alapbol nem neki szurkoltam.Az elején veszteni fogunk. Kb úgy 99.9%

2015. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szeretik a dalunkat. A fogadóirodák szerint jelenleg a 40ből a 33. Helyen állunk. Egyetleg remény, hogy a pletykák szerint változtatnak a dal hangvételén, azaz nagyobb ívű lesz a dal. Ha ez így lesz, lehet, hogy becsussznunk a döntőbe.
2015. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem jó,sajnos.langyos és csinált.


Esetleg,ha kerekesszékben adná elő,vagy ilyesmi.

2015. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, mert különleges dal. A #2-nak mondom, hogy bejutottunk a döntőbe szóval nem 99.9% hogy kiesünk az elején ;)
2015. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
9%
Ezzel a dallal nem csodàlom,hogy sehova se jutott. Ugy xar ahogy van. Hiàba termeljük ki èvente a tehetsèges ènekeseket, magyarok a zenèt csak ugatjàk...nem valòk popzenei fesztivàlra. Irritàlò,idegesítő zenèket csinàlnak,mint pl. A "We all" vagy Byealex dalai. Ha nincs màs,akkor összelopnak valamit mint pl. Wolf Kati dala. Az egèsz fesztivàl amúgy is csak egy körbenyalòs bunda show. Semmi realitàsa nincs. Kb. Mint egy szèpsègverseny. A győztes dalok is gagyik, legalàbbis nem kiemelkedőek. Szerintem.
2015. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Boggie szép, jó hangja van, de a szám nagyon vontatott. Oké, hogy nagy a mondanivalója, de akkor is... Elég rossz.
2015. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!