Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bazsó Gábor "Karotta" vagyona...

Bazsó Gábor "Karotta" vagyona van akkora, hogy bármelyik általa bemutatott autót meg tudná venni?

Figyelt kérdés
A yt-n néztem pár részt az általa bemutatott autókról és elég intelligens, laza fickónak tűnik és a megnyilvánulásaiból azt szűrtem le, hogy xarásig van pénzzel. Ha jól tudom alapból egy értelmiségi elit családban nőtt fel, de azt nem tudom, hogy az ilyen típusú emberek (konkrétan ő) mennyire gazdagok és jelenleg egyáltalán mivel foglalkozik.

2016. ápr. 4. 21:55
 1/3 anonim válasza:

aranyérről kép esetleg nem érdekel?


szerintem ha bármelyiket meg tudná venni, akkor hangyászból lenne már egy egész boly

2016. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

-bármelyiket

+akármelyiket

2016. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
eleg jol szurted le. abba biztos lehetsz hogy ha nem is barmelyiket de a nagy szazalekukat igen, meg tudna venni. Termeszetesen beszel tobb millios autoprojektekrol, epitesekrol, illetve ugy adja elo, mintha mindennapi lenne milliokat locsolni hobbiaktokra ma magyarorszagon. Ez van akkor, mikor gazdagon nosz fel, es nem tudod milyen amikor valamire nem telik. Jo helyre szuletett azt kesz, de sosem fogja ugy felfogni az eletet mint egy munkasosztalybeli. A kerdesedre a valasz az a valoszinuleg igen.
2021. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!