Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Farm - megfigyeltétek, hogy...

Farm - megfigyeltétek, hogy párbajon mindig elvérzik az erős, sportos fiatal, szemben az "eltunyult", idősebb korosztállyal? Pedig milyen büszke volt a kiscsaj a fitneszre, aztán mire ment vele?

Figyelt kérdés

Persze logika is kell a játékokhoz, de erőnlét is.

Én valahol a két korosztály között vagyok félúton, de gáz, hogy egy fiatal, aki ereje teljében van, ne tudjon gondolkodni még egy minimlis szintet se, meg az erejét ne tudja hasznosítani.

Első párbaj: egy 40-es, 3 gyerekes anyuka nevetve végigcsinálta, a 20 éves nagyképű senki még az első lépcsőfokot sem vette sikerrel.

Másodiknál egy 50-es pasi verte a 20 éves csajt. Nem kellett hozzá erő.

Harmadiknál a leggázabb, mert a kicsaj (Vivien) olyan büszke volt rá, hogy ő fitneszezik, látta, hogy erőfeladat lesz, nagyképűen beszól, hogy test a test ellen. Aztán a 40-es nő porig alázta, 6x teljesítette a feladatot, míg a kiscsaj 1x sem. Ennyit a fitneszről.

Sem erőnlét, sem agy.

És akkor a bemutatkozásában büszkén meséli, hogy szereti játszani a buta szőkét.

Kár, hogy nem játssza...


2016. ápr. 10. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem nézem a műsort, de azért pár dolgot általánosságban hozzátennék a témához.

Nyilván volt valami szempont, hogy hogy válogatják össze a résztvevőket. Gondolom, a koncepció az, hogy inkább az idősebb versenyzőket hozzák ki győztesként. Ha fordítva akarnák, úgy válogatnák ki a szereplőket, hogy nagy valószínűséggel az legyen a végeredmény.

Minden korosztályban vannak jó, és kevésbé jó képességű emberek. Kapásból tudnék mondani egy tucat 40-50-es embert a falunkból, akiket bárki bármiben leverne, még egy általános iskolás is jobban megállná a helyét, mint ők. Minden azon múlik, hogy válogatják össze a résztvevőket.

A különböző mozgásformák pedig más és más fizikai képességeket fejlesztenek.

2016. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nyilván voltak szempontok, de a kihíváskor ők döntenek, kivel akarnak párbajozni.

az idősebb nökön van némi súlyfelesleg, a fiatal csaj büszkén hangoztatja állandóan, hogy sportol.

2016. ápr. 10. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen műsorból én nem vonnék le messzemenő következtetéseket.
2016. ápr. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Messzemenő következtetéseket nem, azaz nyilván nem vonatkozik miindenkire.

De azért elég jellemző erre a korosztályra, hogy nagy az arca, azt hiszi, mindenhez ért, aztán kiderül, hogy kb. semmihez.

2016. ápr. 11. 07:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem cél a fiatalabbak "kiszelektálása", hiszen annak mi értelme lenne? Nyilván huszonévesek is nézik a műsort, ebből jön egy rokonszenv, meg a fiatalok jobban csinálják az eseményeket, jobban produkálják magukat. Nem hiszem hogy el lenne ez döntve hogy ki kerül ki győztesen.


Az első párbajban a srác sík hülye volt, amúgy is egy életképtelen paprikajancsi, ezt kint is gyönyörűen bemutatta. Bárki megverte volna, aki kötött már be cipőt életében.


Második párbajban a csaj eleve ki akart esni, sírt hogy haza akar menni, fel is akarta adni, és direkt kérlelte hogy őt hívják ki, úgyhogy itt sem azért nyert a pasi mert ő sokkal jobb.


Harmadiknál hát igen... az eset amikor bebizonyosodott, hogy a látszatizom semmit sem ér. Lehet, hogy Heni egy kicsit husisabb viszont Vivi, nagyon edzésben volt folyamatosan, ebből látszik, hogy valódi erő nem származik a látszatizmokból. Viszont, aki nem látszik olyan erősnek, az viszont igen is erős. Illetve eleve rossz volt a technikája, mert először karral dolgozott és csak a végén jött rá hogy derékből és comból kellett volna.

2016. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha meg Heni nem "fetreng a földön" amit csinált és ezt tiltották volna szerintem lett volna a szöszinek esélye, de azét nem kell arról sem elfeletkezni hogy előnyben volt a pulsz testsúly végett.
2016. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha valósak az adatok, akkor az adatlapokon az van, hogy Vivi 56 kg, Heni pedig 66 kg. 10 kiló nem olyan nagy valami, főleg úgy hogy a Vivi edz meg van is olyan rész ahol egy bazi nagy farönkkel csinálja a kitöréseket. Nem az a 10 kiló határozta meg az eredményt, csak Heni kihasználta a "súlyközpontú" technikát és a teljes súllyával tartotta vissza magát, Vivi meg karból dolgozott.
2016. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem láttuk tegnap a Sanya párbajt. Nem tudná valaki a videót nekem feltenni? Én nem találom, legalábbis nem végig.
2016. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

az rtl honlapján megtalálod:


[link]

2016. ápr. 17. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!