Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan 18 körüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 18 körüli dögösebb lány, akinek bejönne egy 30-as, sportos életvitelű, nem rossz pasi?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok. Köszönöm!

2015. aug. 10. 16:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%

van saját házad meg jó kocsid és mennyit keresel?

fontos infókat mind kihagytad


18/l

2015. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
1-es kislány. Én már 40 éves férfi vagyok. Kettős állampolgárságú Svájci-magyar vagyok. Van házam Genfben is. Budapesten két lakásom van és egy családi házam. Erdélyben Kalonda tetőn egy tanyám. Budapesten is és Svájcban is két két autóm van. De van egy Dzsipem is./ Range Rover/ Három házasságomból öt gyermekem van. Most egyedül élek és van annyi pénzem hogy minden héten más nővel legyek. De ezt nem kérkedésből írtam. Csak egy ilyen kis lánykának mint az egyes még ha sikítva is kérnéd hogy fektesselek le mert lenne annyi pénz amennyiért lefeküdnél akkor sem adnám meg. Van amikor egy kis szórakozó helyen ülök és látom az olyan lánykákat és ők meg keresztül néznek az emberen mert nekik csak a pénz számít és ezt rajtam nem látják nekem mennyi van. Vagy szeres egy normális fiút még ha nincs is pénze vagy dugjál egyedül. Kérdező még a 20-25 éves lányok is nagyon szépek és jók. Próbáld meg inkább náluk.
2015. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Ment a pacsi kettes:)
2015. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
13%

Első válaszoló vagyok


Kettes nagyon szar ember lehet 3 nő is otthagyta xD

Meg kinek kéne ilyen igénytelen ember hogy van pénze de nem ad magára lol.

2015. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs sok pénzed,esélytelen,inkàbb vàlasztanak egy fiatal csórót,azok legalább jól néznek ki,nem úgy,mint a te korosztàlyod.
2015. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
4-es ki mondta hogy otthagytak?
2015. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
1-es. Kis tojáshéj seggü punci vagy. Ha nem bírod a kritikát akkor ne itt írogas.
2015. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

1es troll, nem tűnt fel.

Sőt valószínűleg kettes is.

2015. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%
8-as. Pontisan nem tudom mi az a troll. Én írtam a kettest. Megszeretnél velem isnerkedni?
2015. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha kölcsönadod néha a Range-et cimbizhetünk.
2015. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!