Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kedvencetek a Nagy duettben?

Kedvencetek a Nagy duettben?

Figyelt kérdés
Ki a kedvemcetek a Nagy duettben es miert?

2016. máj. 8. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Mikor nézitek azt a szennyet nem érzitek fizikailag, ahogy zuhan az IQ szintetek? Komolyan érdekel nem trollkodni akarok
2016. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem idő pocséklás ezt a műsort nézni.Mindenféle énekeseket ide hívnak a műsorba aztán még ének tanár segitségével is nagyon hamis.

Update Norbi,Rubint Réka,Berki Krisztián,stb... nem értem mi keresni valójuk egy ilyen énekes műsorban.Aztán a zsűri meg el van ájulva hogy ez milyen szép volt, az milyen jó volt közben tiszta hamis volt.Persze akik ott vannak azoknak megéri...

2016. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
1x véletlenül láttam belőle félpercet, simahere krisztián sárga pulykának öltözve énekelte a kacsatáncot, irgalmatlan szar az a műsor, tényleg olyan, mintha az embereket néznék hülyének, főleg mióta tudjuk ki vezeti a tv2-t nézzem, ahogy milliókat kaszálnak ezek a szellemi fogyatékos barmok? Na neee :D
2016. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
43%
Én nagyon szeretem a Nagy Duettet. És a kedvenceim Kucsera Gáborék voltak Dér Henivel.
2016. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha nekem keves az IQ-m mert nezek egy szorakoztato musort a sok masik uhgyanolyan ertelmetlen mellett, akkor nektek se lehet tobb eszetek ha mondjatok magatoket holott senki se kerdezte, hogy mi a velemenyetek. Legalabb a sok szarsag melle odairhattatok vna ha nezed, hogy ki a kedvenced, mert senkit se erdekel itt hogy mit gondoltok a musorrol.


Utolso koszi a valaszt.

2016. jún. 7. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen műsort néző (mert ugye maga a szereplő milliókat kaszál, a producver stb. szintén, csak a néző a suttyó) értelmi szintje kevesebb, mint amiért még embernek hívok valakit :D
2016. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonjunk az ertekes velemenyed annak ellenere h senki nem volt erre kivancsi...elni nem tudtam vna enelkul haha
2016. jún. 9. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
érdekes a kérdésedre legalább annyina voltak kiváncsiak "haha" gyökér :D
2016. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!